Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne, izvini jedan od glavnih tokova diskusije od prekjuce do danas jeste 'da je normalna albanska zastava bila u pitanju sve bi bilo cool'.

To uopšte nije jedan od glavnih tokova diskusije nego je to teza Poručnika Vasića pa je možeš sa njim raspraviti. Meni iz tvog pisanja deluje da Srbi iz nekog razloga nemaju pravo da čak ni na internet forumima osude bilo koji sistemski fašizam osim srpskog, i da do kraja vremena ima da ćute i puše kad god se nekim opijenim mandrilima nadigne da prelivaju svoje fašističke vizije po čitavom regionu. Zašto? Zato što su Srbi to prvi prelili. Pa zabole me baš, ja nisam zvanični predstavnik Vlade Srbije i kada vidim organizovan fašizam ja ću da opletem po njemu pa neka je srpski ili albanski. Najbolje da ću posle 90ih dozvoliti da mi više iko prodaje one odvratne laži o samoorganizovanim šmekerima pojedincima iza kojih ni u kom slučaju ne stoji bilo kakva sistemska podrška pa su isključivo na svoju ruku i logistiku zapalili i unesrećili pola regiona. Ako misliš da samo medju Srbima mogu postojati takvi zlikovci to je tvoje pravo nad kojim se ja neću sablažnjavati i šokirati.

Link to comment

Nema veze, lepo zvuči kad zahvatiš onako lopatom, a i veći pičvajz i šum napravi u diskusiji. Plus su veće šanse da poraziš suparnika na iscrpljivanje.

 

Ali "jedan od glavnih tokova diskusije". :lolol: Krv ti jebem, kakva je to retorika. Jos da pomene diskurs i kontekst pa da se razilazimo pre Velikog Praska.

Link to comment

Jok, no ce da kazu "jeste, mi smo organizovali letelicu da bismo poslali poruku u svet i da bi svi videli koliki smo fasisti". Fala bogu da ce da poricu.

Iz saopštenja FS Albanije se vidi da su baš to i rekli.

Link to comment

Da, sve to sam juče napisao. A ti ako se ne slažeš, to valjda možeš da iskažeš na kulturniji način od optužbe da iznosim aksiome kojima retardiram ovaj forum nazad u ratno stanje iz 99-te. Za mene je takav način komunikacije potpuno bizaran i razočaravajuć.

pa gledaj, ako si sve ono juce pisao bez disclaimera onda ja ne vidim zasta ti ovaj disclaimer od danas sluzio ? za vucicevo znanje i prisustvo bogdanova ? okej, al on onda je disclaimer potpuno besmislen jer pociva na gomili jucerasnjih pretpostavki za koje uopste nemamo objasnjenje a koje su danas volsebno postale aksiom. istom inercijemo, sutra ce usput forumaskog folklornog veza biti opste prihvaceno da je prisustvo bogdanova dokaz vucicevog znanja™ i disclaimer se vise nece stavljati na to, vec za prelazak iracionalne konstrukcije na neki treci nivo.

 

a kad sam reko 1999, mislio na provalu sveopstu provalu iracionalizma i opsadni mod razmisljanja, a ne na ratno stanje i zakrvljenosti sa albancima. mislim da ima dovoljno kapaciteta na forumu koji mogu da se bave tom vrstom analize i bez tebe.

Link to comment

Torpedo.

 

Ali sećam se samo slike u novinama. Ko zna šta se tu dešavalo.

 

Hvala. Secam se njega u polo majici, znaci ipak je bilo leto i evropske kvalifikacije. Imam negde par fotki.

Link to comment

Ups, moje izvinjenje Poručniku. Kucam sa telefona pa nemam vremena da bacim pogled unazad na topik.

 

A ne izvinjavas se Praslinu. :D Jao Prasline, sta ti rade dok si odsutan.

 

 

Torpedo.

 

Ali sećam se samo slike u novinama. Ko zna šta se tu dešavalo.

 

 

To smo bese bili zajedno na severu kad je bio haos sa murijom?

Edited by Eraserhead
Link to comment

pa gledaj, ako si sve ono juce pisao bez disclaimera onda ja ne vidim zasta ti ovaj disclaimer od danas sluzio ? za vucicevo znanje i prisustvo bogdanova ? okej, al on onda je disclaimer potpuno besmislen jer pociva na gomili jucerasnjih pretpostavki za koje uopste nemamo objasnjenje a koje su danas volsebno postale aksiom. istom inercijemo, sutra ce usput forumaskog folklornog veza biti opste prihvaceno da je prisustvo bogdanova dokaz vucicevog znanja™ i disclaimer se vise nece stavljati na to, vec za prelazak iracionalne konstrukcije na neki treci nivo.

 

a kad sam reko 1999, mislio na provalu sveopstu provalu iracionalizma i opsadni mod razmisljanja, a ne na ratno stanje i zakrvljenosti sa albancima. mislim da ima dovoljno kapaciteta na forumu koji mogu da se bave tom vrstom analize i bez tebe.

nije forum hajv majnd, zašto misliš da će te tvrdnje i pretpostavke biti opšteprihvaćene? prilično raznovrsna mišljenja su ovde mogla da se pročitaju, ne znam zašto ne bi tako bilo i ubuduće.
Link to comment

A ne izvinjavas se Praslinu. :D Jao Prasline, sta ti rade dok si odsutan.

 

 
 

 

To smo bese bili zajedno na severu kad je bio haos sa murijom?

 

Bili ste svi osim mene. :D

 

Propustio sam jer sam bio van Beograda. 

 

Inače sam imao neverovatan tajming te godine. Ispred gradske skupštine (ono oko Studija B) nisam otišao tačno ono veče kad su isukali pendreke.

 

Ako sam postao sumnjiv - jebi ga. :D

 

Kad smo već u back in the days momentu, poslednja tekma u punom sastavu nam je Milicionar 2001 i proslava titule.

Edited by McCabe
Link to comment

Bili ste svi osim mene. :D

 

Propustio sam jer sam bio van Beograda. 

 

Inače sam imao neverovatan tajming te godine. Ispred gradske skupštine (ono oko Studija B) nisam otišao tačno ono veče kad su isukali pendreke.

 

Ako sam postao sumnjiv - jebi ga. :D

 

Ja bio ubedjen da si bio i ti.

 

A me3ni si ti bio sumnjiv od samog starta i jos uvek si.  :D

Link to comment

Ove izjave Platinija, Blatera, ali i ostatka sveta, daju neku nadu da necemo mi ispasti jedini krivci, pa mozda cak ni najveci...

 

U principu dron kao dron je novi vid pretnje bezbednosti na utakmicama. Srecom nije bilo nicega sem zastave, ali i sam NLO na terenu je problem za koji treba da se odrapi ozbiljna kazna jer potencijalno nosi mnogo vece probleme. UEFA generalno funkcionise u takvim novim okolnostima principom bolje spreciti nego leciti. Isto tako je i Bogdanov u Djenovi sa onim makazama mogao i da uleti u teren i napadne nekoga ali nije. Srecom. 

 

Sto se zastave tice, ona je simbol fasizma, a to UEFA drasticno kaznjava. Odrapili su Hrvate ciji su navijaci na tribini u utakmici sa Italijom stali u oblik kukastog krsta na primer. Pride nista nije uletalo u teren... Zamisli pre par godina kada smo igrali sa Bosnom u Zenici da se na teren spustila zastava Srbije i Srpske kao jedinstvene teritorije... tesko da bi nasi fudbaleri zive glave izvukli.

 

Reakcija nasih "navijaca" nema opravdanje. Za to sledi debela kazna, ali nikamo ne umanjuje ili ublazava sranje albanske strane. Naprotiv. TIm pre sto je njihovim navijacima bio zabranjen ulaz, pa se sve organizovalo iz zvenicne delegacije gostujuce ekipe. To je ipak nesto nezabelezeno. 

 

A sto se tice ne izlaska na teren... sudija i delegat su ti koij procenjuju da li su uslovi za igru regularni i da li moze da se igra. Ne igraci ili savezi. Atmosfera na stadionu je bila pozorisna par minuta nakon prekida. NIje bilo nikakve razularene mase, strasti su se smirile. Naravno da bi bila zestoka atmosfera da se utkamica nastavila, ali ne bi bilo sranja. Skoro smo imali slucaj da je prekinut mec Rad-Metalac, koja je pomerena za dan kasnije jer je sudija procenio da igraci Metalca nisu u stanju da nastave zbog gusenja od suzavca. Ali kad su odbili da izadju sutradan na mec, dobili su 0-3 i oduzimanje bodova u sledecoj sezoni. 

 

Sve u svemu, mislim da bi 3-0 za nas, uz prazne tribine i tamo i vamo do kraja kvalifikacija bile najposteniji ishod, ali posto nisam ubedjen u naklonost UEFA ka nama, ne bi me cudilo i grdje da prodjemo. Moguce da ce biti i neko oduzimanje bodova za obe strane... U principu, ovako nesto je unikatno i UEFA ce morati dobro da pazi kako da odreaguje... Budemo videli...

Link to comment

Ovo saopstenje FS Albanije.. Samo djeluje sve vise i vise nadrealno. Nasa jedina zastava? Ne kapiram, jel misle da niko nije vidjeo sta je na zastavi, ili oni nisu vidjeli ili se samo prave ludi, ili jesu potpuno ludi... Za ovakvo cinicno saopstenje bi im povecao kaznu visestruko. Stoka. 

Link to comment

Preciznosti radi, cini mi se da je na zastavi pisalo 1912. Drugim recima, ono su valjda granice albanije (umisljene ili stvarne; nemam pojma) iz te godine.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...