Jump to content
IGNORED

Usvajanje dece


JozoMujica

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    52

  • ToniAdams

    42

  • Giga Moravac

    33

  • Notorious

    33

Svaka, a narocito po sebe bezbolna prlika je dobra da se iskoristi za demonstriranje sopstvene beskompromisnosti i moralne superiornosti; sad sto to povremeno zalici na ingorantsku zadrtost i agresivnost, boze moj, borimo se za pravednu, pc i modno pozeljnu stvar.

Uostalom, misljenje stav je kao dupe: svako ga ima.

na sta mislis?

 

@morgana: isplati se vise da uzmes romce, jer jednim minivalom mozes da se predosmislis.

Link to comment

Svaka, a narocito po sebe bezbolna prlika je dobra da se iskoristi za demonstriranje sopstvene beskompromisnosti i moralne superiornosti; sad sto to povremeno zalici na ingorantsku zadrtost i agresivnost, boze moj, borimo se za pravednu, pc i modno pozeljnu stvar.

Uostalom, misljenje stav je kao dupe: svako ga ima.

Iako mi je sejlorka jedan od većih foliranata na forumu, ne bih ovako postavljao stvari. Posebno ne na ovako škakljivim temama.

Šta treba, da usvoji romsko dete da bi dokazala da stoji iza svojih reči?

Link to comment

mali crnci su definitely koolji /mislim na beograd/ - potencijal za statusni simbol eksponencijalan - nasao sam ga na safariju ili sluzbenom putu u detroit

Link to comment

Usvajanje dece u Srbiji od strane homosa? Pa je l znaju oni kroz koji pakao ce ta deca da prodju u svojoj sredini jos od najmanjih nogu? Misle li oni i o tome ili samo misle na sebe i sopstveno pravo?

 

Uopste nije sigurno da su deca u domovima za nezbrinutu decu vise sikanirana od sredine nego sto bi to bila deca u gej brakovima. Ovde mislim iskljucivo na Srbiju.

 

Kad klinci u skoli saznaju da neko od njih odrasta sa gej caletom i caletom taje je mali najebo u startu. Krv ce da propisa (mozda cak i bukvalno).

 

Da sam nezbrinuti klinac i da treba gejevi da me usvoje ljubazno bi im se zahvalio na ponudi i rekao da me ostave na miru.

Link to comment

Etiketa nije glupa nego tačna. To da je deci bolje u domu nego sa roditeljima istog pola je uvredljivo i za nezbrinutu decu i za potencijalne roditelje i za zdrav razum, i treba da te je sramota. Da su siledžije i zaostalost društva validan razlog zašto nešto ne treba menjati u pravcu veće jednakosti za sve, još uvek bismo živeli u feudalizmu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...