Jump to content
IGNORED

Interstellar


Ajant23

Recommended Posts

Fala ti, vec sam bio pomislio da zaboravljam engleski.

Mislim da je to problem sa zvukom, pogotovo u brodu u prvom delu putovanja, kad se sve cuje jasnije nego razgovor.

Link to comment
  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Weenie Pooh

    36

  • kobni zelaya

    25

  • morgana

    19

je l' moze malo skretanje s konkretnog slucaja. da li vam stvarno mnogo smeta bed sajens kao takva u filmovima ili ako je u losem kontekstu? zanima me, ja se uopste ne potresam oko takvih stvari, u najgorem slucaju mi je zabavno da primecujem (ako umem), a to samo tumacim kao znak da je film dosadan, cim primecujem nelogicnosti 

u losem kontekstu (sem kad je u pitanju biologija, tu mi izgleda zestoko silovanje nauke smeta u svakom kontekstu - Lucy me ubila u pojam skoro koliko i onaj Prometheus). mada, "Mozda ce ljubav spasiti kosmos" 'nauka' nije cak ni stvar loseg konteksta. 

 

mnogo veliko razocaranje mi je ovaj film, a bas sam se trudila da mi se svidi. 

Link to comment

da li vam stvarno mnogo smeta bed sajens kao takva u filmovima 

 

da, smeta mi, ukoliko je u sf-u

 

npr ide fin rom kom sa omiljenom rom kom parom, koji reše da se sele iz Čikaga u glavni grad Italije, London

Link to comment

ovaj film realno ima jedan ogroman problem - to sto ga nije rezirao roland emerich. barem na osnovu svih ovih sastojaka od kojih je muceni nolan ovo jedva izgurao.

 

ne zalim se na kinematografski dozivljaj kao takav, nego na sve ostalo od cega se film sastoji. jbga.

Link to comment

jutro nakon filma popustilo i ono malo emocija od gledanja a u glavi mi se nagomilala takva kolicina stvari koje mi se ne svidjaju, ali mi je zapravo centralno utisak kolika je ziheraska pitjketina postao nolan, stvarno jako neprijatno iznenadjenje. cak mi je i poslednji betmen bio OK sa tim povremenim neocon izlivima, cisto kao razbijanje monotonije ocekivanog, a ovde sve obrnuto i pritom to nesigurno oslanjanje na citate i reference, odiseja, signs (shalayan), right stuff....

 

a zapravo mislim da bi prvi sa kim bi se obracunao posle filma bio ne nolan nego hans zimmer, i dalje mi u glavi odzvanja onaj ton orgulja kada prvi put coop nagazi neki interstellar overdirve koji je zapravo prvi orguljaski ton iz karmine burane. znaci, more mars, bitango tezgaroska!

 

ali ipak nolan. jbte, covek koji snimi pola filma na islandu a ne da sigur ros da napisu skor.

 

ma ko te jebe, glup si. baj baj!

 

ovo je 127x bolje od tvog filma:

 

http://vimeo.com/3977937

Edited by yolo
Link to comment

ovaj film realno ima jedan ogroman problem - to sto ga nije rezirao roland emerich. barem na osnovu svih ovih sastojaka od kojih je muceni nolan ovo jedva izgurao.

 

ne zalim se na kinematografski dozivljaj kao takav, nego na sve ostalo od cega se film sastoji. jbga.

 

Drugim rečima, sve je smeće osim Nolanove režije, ukoliko sam uspeo da pohvatam konce ove lutke misli dok još nije postala leptir...

Link to comment

oće li više to na trafike? šta čekaju drugovi pirati?

 

 

+++

:lol: koliko se vi dugo znate? iz zabavišta?

covece, kad sam ja jos snimio interstelar.

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...