Jump to content
IGNORED

Interstellar


Ajant23

Recommended Posts

 

Ma grešiš, bio je svojevremeno jedan što se zvao baš Spider Jerusalem ali je na avataru imao Hunter S. Thompsona (mada možda je to bilo još na FB92). A ima ovde i jedna što se na twitteru zove Channon Yarrow i kači slike Ellisovog potpisa na stripu...

 

Tek to mu dodje anti Spajder, takvi ce nas poshtene sa pauk tetovazhama prvi da ucutkuju!

 

Slobodno se raskomoti. Jesi gledao Drajv?

 

To sam morao i da bih lurkovao ovde, rekli mi da je takav prvi zakon. Jedino se ne secam da l mi se svidja ili ne, ali sam siguran da je irelevantno.

I sada zvanichno moram pogledati Interstellar u naredna dva dana, inache cu morati ovde o Drajvu da pricham.

Link to comment
  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Weenie Pooh

    36

  • kobni zelaya

    25

  • morgana

    19

U hibernaciji se diše polako?

 

Možda nisam dobro ispratio ali učinilo mi se da ga Amelija™ potpuno zblanuto pita: "Zašto nisi hibernirao jbt" a on na to odgovori da je kratio vreme proučavanjem crne rupe.

Link to comment

zaboravio sam film brzo te je podsjet na mestu; oklen mu kisika za dvaes godina?

 

to su resili svi sf filmovi. sa danasnjom tehnologijom ne bi bilo moguce, ali kombinacija recikliranja ugendioksida koji izdisu astronauti i ostalih hemijskih generatora kiseonika bi teoretski mogla da drzi u zivotu posadu broda dosta dugo. nasa vec dugo prica o closed-loop supplies (bez uspeha, doduse). 

Link to comment

dve nedelje se klackam po kolima, vozovima, avionima i budala odem da gledam interstellar u 4d sali sa vibrirajucim foteljama.

 

btw cena karte u pekingu 20 usd.

 

utisci: robot i zvuk su super, onaj mucenik sto je camio 20 godina sam na stanici. pesak svuda kao da su u pekingu snimali.

Link to comment

bolji je od gravitija daleko.

najgora je riba naucnica cerka majkl kejna, a najbolji robot.

 

sto je ispisao koordinate nase ako se malo pre toga dero cerki da ga natera da ostane?

sto ne nose obicne hirurske maske umesto da umiru od susice?

sto ostavljaju otvorene prozore kad najmanje 1 dnevno ima pescana oluja?

Link to comment

bolji je od gravitija daleko.

najgora je riba naucnica cerka majkl kejna, a najbolji robot.

 

sto je ispisao koordinate nase ako se malo pre toga dero cerki da ga natera da ostane?

sto ne nose obicne hirurske maske umesto da umiru od susice?

sto ostavljaju otvorene prozore kad najmanje 1 dnevno ima pescana oluja?

Ne bih se složio, graviti je svemirski brod za interparovstelar po pitanju dinamike, dramatike i umešnosti dočaravanja veličanstvenosti svemira te čoveka u njemu. Čak i manje gura čekićem u vugla "šta je pisac hteo da kaže" kroz trapave dijaloge.

Link to comment

ni govora, imamo film od cuku ipo i subjektivan osecaj od tri sata i film od tri sata i subjektivan osecaj od cuku ipo.

graviti bez tri dea je govno na pljusku.

 

moguce da je deo problema i to sto sam otisao da gledam graviti nalozen da ce to biti najbolji film ikad, a od ovoga sam ocekivao mnogo vece zlo, citajuci komentare, a dobio nesto daleko povrsnije ali daleko manje pogresno.

makar mi bilo dojaja da jurim reference i posvete, omiljena mi je mladi skajvoker i si tripio u eksvingeru :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ne bih se složio, graviti je svemirski brod za interparovstelar po pitanju dinamike, dramatike i umešnosti dočaravanja veličanstvenosti svemira te čoveka u njemu. Čak i manje gura čekićem u vugla "šta je pisac hteo da kaže" kroz trapave dijaloge.

 

Nemoj, života ti. Patetika o majci koja je izgubila dete pa sad kontemplira o vrednosti ljudskog života IN SPAAACE! Pusitla 1 Klunija da ga odvuku svemirski fantomi i tako sebe ubedila da mora da se "let go" svog pokojnog deteta i krene dalje sa življenjem jer je život svrha sam sebi i bla bla truć. Lifetime film iz neobjašnjivih razloga gurnut u orbitu.

 

tumblr_m55pfm54011r13ra2.gif

Link to comment

film od tri sata i subjektivan osecaj od cuku ipo.

 

 

 

jeste, lako se gleda. nolan se ispraksirao na fragmentarnim mozgojebima u pokusaju, da zanimljivo pospaja ovakvu mnogo linearniju pricu je za njega parce torte. tacno vidimo poglavlja, prelazak iz jednog u drugo daje dinamiku filmu. interstellar nije dosadan nego neupecatljiv. Edited by morgana
Link to comment

jeste, lako se gleda

kako kome, meni je raaazvučen u tri lepe, sa sadržajem koji je melodrama for ritards, i "naučnim" pledoajeom za osnovnu školu (for ritards)

 

btw, od kada odgledah (na silu posle treće epizode) čru ditektiv, mekonahi me opako iritira

Link to comment

To je stari dobri Metju, sarm i osmeh babojebca. Nego, jedna stvar mi fakat nije jasna. Trebalo im je 14 meseci da sipce do Saturna, a onda na drugoj strani jedna planeta, pa druga planeta, pa hop, ajmo do crne rupe posle kafice, a pritom je radnja na zemlji prikazana otprilike day to day. Sta sam propustio?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...