Jump to content
IGNORED

Interstellar


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Weenie Pooh

    36

  • kobni zelaya

    25

  • morgana

    19

Ne znam sta bih dodao, osim da nisam toliko kritican. Nije lako snimiti film :D. Mada je pitanje da li bih gledao da nije hajpa, verovatno ne, ali nije bilo toliko dosadno. Ceo rasplet je totalna farsa (ne mislim na naucnu stranu), nego na LOVE! IT'S LOVE! momente. Bilo mi je pomalo neprijatno, to su ti fremdschämen momenti. Osetio sam se kao kad sam gledao Betmena. I tu je natrpao lopatom, da u tri sata po zakonu verovatnoce mora nesto zanimljivo da se desi. Ali ukupan utisak je: gledljiva bljuzga.

 

edit, spoiler alert: u sustini, najgluplji deo filma je sto traje skoro tri sata, a gotovo nista konkretno nije receno. Razresenje problema je prikazano u slow mo snimku zene koja onda baca papire i vice eureka. Nolan je ocito mnogo osecajan covek.

Edited by Venom
Link to comment

Pa dobro, to sa LOVE je mogao da preskoči, ali ipak je to američki film.

 

Razresenje problema je prikazano u slow mo snimku zene koja onda baca papire i vice eureka. Nolan je ocito mnogo osecajan covek.

 

Bolje to, nego da je zaista počeo da objašnjava šta je otkrila, tek bi se tu ukopao. Mislim, svaki SF je špekulacija, ako bi tako krenuli da seciramo Odiseju došli bismo do zanimljivih zaključaka. Klark je te momente uspeo elegantno da zaobiđe, doduše.

Edited by Anonymous
Link to comment

Nije šija nego vrat, "samo prenosi" Morzeovom azbukom neke gigantske količine podataka cifru po cifru :D Da li mu se potkrade poneka greška u tom maratonskom kuckanju, ili je u pitanju najbolji telegrafista 21. veka?

 

Ne mogu da verujem da nisu mogli da smuljaju neko elegantnije rešenje za prenos podataka, pošto tu već nisu sputani bukvalno nikakvim ograničenjima. Mislim, mogao je da posegne tri hiljade godina unazad i ukleše im poruku na zid Keopsove piramide ako treba... ali ne, bolje da se koristi Morzeova azbuka. It's what the kids are into these days!

 

идеја је да гравитација превазилази димензије, укључујући и временску, зато нема потпуно одрешене руке за пренос поруке већ мора искористити гравитацију, то није толико проблематичан део филма

Link to comment

Šteta onda što kreću od Zadužbine, bolje bi bilo da su pošli od robota i napravili R. Danila Olivava na žensko, može da ga igra Natalie Portman. 

 

Svaka druga scena bi se dešavala u onim javnim kupatilima, mogli bi da premaše GOT rekorde kad je broj sisa po epizodi u pitanju!

Link to comment

Jonathan Nolan upravo radi na seriji Westworld isto za HBO. Glavnu ulogu igra Anthony Hopkins, J.J. je producent, vec su krenule i sitne reklame za nju, 2015 treba da krene. 

Link to comment

Jonathan Nolan upravo radi na seriji Westworld isto za HBO. Glavnu ulogu igra Anthony Hopkins, J.J. je producent, vec su krenule i sitne reklame za nju, 2015 treba da krene. 

 

ako bude dobar i blizu kao film, ja sam prezadovoljna

Link to comment

Šteta onda što kreću od Zadužbine, bolje bi bilo da su pošli od robota i napravili R. Danila Olivava na žensko, može da ga igra Natalie Portman. 

 

Svaka druga scena bi se dešavala u onim javnim kupatilima, mogli bi da premaše GOT rekorde kad je broj sisa po epizodi u pitanju!

 

gal_bot_dot-matrix.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...