Jump to content
IGNORED

Interstellar


Ajant23

Recommended Posts

pa nije ovo uopste narocito pretenciozan film. odiseju parafrazira skroz otvoreno,  crnorupologiju likovi izgovaraju direktno u kameru, ogledi o prirodi, granicama i posljedicama empatije su takodje dati direktno a oni su osnova filma dok je svemir skoro pa garnirung.

Link to comment
  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Weenie Pooh

    36

  • kobni zelaya

    25

  • morgana

    19

neko je pomenuo zasto ne mars, mozda zato sto je odiseja 2001 prvobitno za odrediste imala saturn ali je maketa ispala lose pa se preslo na jupiter

Edited by morgana
Link to comment

Čisto suJmam da je Mr. Naučni Konsultant u gravitaciji *previdio* nešto tako sitno... Biće prije da je Alfonso rekao nešto tipa "Znaš što, inercija-šminercija, ne može ta tvoja... nauka biti bitnija od ovog Momenta izmedju Sandrice i Džordžeta, i Njegovog nesebičnog žrtvovanja za Nju..."

pa tog se i plasim. to je onda tek strasno :(

Link to comment

pa tog se i plasim. to je onda tek strasno :(

 

daj ne zezaj, kome se jebe za fiziku u jednom takvom filmu-melodrami.

mogo je da utrpa tu neki jet sto vuce Klunija u drugom smeru i gotovo.

Link to comment

upravo to.

dovoljno da se ne osetim kao da sam u srpskom parlamentu a ne u biskisu.

 

sto nije to uradio?

upravo je to bio zicer buduci da ga je dzetpek zajebavao neposredno pre toga.

Link to comment

Meni je sa gravity-jem mnogo više problem što je to jedna limunada, nego što moguće ima naučno gledano nelogičnosti. Priča je krajnje debilna, usput, a to se pokriva lepim kadrovima, što jes' jes'.

Link to comment

vi ste svi neozbiljni i treba da zaobilazite danasnje bioskope u sirokom luku a idete u operu,pozoriste i na mesta visoke kulture a ovu sljasti/bljesti ostavite nama ,obicnim i niskim ljudima...zaboga i omg..

Link to comment

U kom smislu je Interstellar lošiji od Gravity (postignuće za respekt, imajući u vidu bljutavost potonjeg)?

Ja bih inače gledala i Žikinu dinastiju ako bi u njoj igrao Majkl Kejn, ali sam sad u dilemi pošto mi je Gravity stvarno bio negledljiv (izuzimajući sjajne kadrove). 

Link to comment

neces se nagledati majkl kejna, nije on toliko prisutan, ovo je film za ljubitelje tj -ke mekonahija, a u svakom drugom smislu moze i da se pogleda i da se ne pogleda i da zivot poslije toga ostane isti. vjerovatno je najskuplji irelevantni film ikad. cak me ne provocira na forumsku raspravu i guglanje, sto inace bas bas volim.

Edited by morgana
Link to comment

neces se nagledati majkl kejna, nije on toliko prisutan, ovo je film za ljubitelje tj -ke mekonahija, a u svakom drugom smislu moze i da se pogleda i da se ne pogleda i da zivot poslije toga ostane isti. vjerovatno je najskuplji irelevantni film ikad. cak me ne provocira na forumsku raspravu i guglanje, sto inace bas bas volim.

 

Zaprepastila bi se kad bi znala da nije ni blizu toga, kostao je 165 mil $, to je malo za danasnje blokbastere, Wreck-it-Ralph je kostao isto toliko, a ima bar 50 skupljih filmova.

Link to comment

neces se nagledati majkl kejna, nije on toliko prisutan, ovo je film za ljubitelje tj -ke mekonahija, a u svakom drugom smislu moze i da se pogleda i da se ne pogleda i da zivot poslije toga ostane isti. vjerovatno je najskuplji irelevantni film ikad. cak me ne provocira na forumsku raspravu i guglanje, sto inace bas bas volim.

 

Hvala, po svoj prilici ću zaobići gledanje (barem u bioskopu), može nešto i bez mene da prođe. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...