Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

davno sam gledala film ali se prisećam (ili sam po običaju isfantazirala?) da je william h. macy ili neko od bandita koje je iznajmio, zatrpao torbu sa novcem u sneg i obeležio to mesto struškom za led. da li je taj novac je pronašao grk?

 

To bi trebalo da je to. S tim što meni baš nije jasno odakle mu ideja da je neviđeni greh uzeti pare na koje naiđeš pored puta?

Link to comment

To bi trebalo da je to. S tim što meni baš nije jasno odakle mu ideja da je neviđeni greh uzeti pare na koje naiđeš pored puta?

 

A odakle mu da veruje™?

 

edit: I ja sam baba, i ja bih volo da se uzmu.

Edited by Lrd
Link to comment

Fenomenalno sve. Jedino mi je too much Lesterov izostanak koji niko nije primetio. U teoriji je moguće, a i Bemidji ima svega 15000 stanovnika. Dakle nije mu trebalo više od dva sata. Ali opet...

Edited by McCabe
Link to comment

Phantomile zna znanje.

 

Glupav mi je ovaj rasplet žestoko. Policija se beslovesno zaletela u Lesterov cunning trap - kad klinac donese pištolj u školu, odgovarajuća procedura je da pitaš roditelje da li je pištolj njihov, da li imaju dozvolu za njega, i da li su normalni što puštaju dete da se njim igra, ali nikako da magično izdejstvuješ search warrant i kreneš da im pretresaš kuću da vidiš da li ćeš na nešto slučajno da naiđeš. Nikakvog opravdanja nema za to.

 

Takođe, težak je idiotizam što Molly kaže mutavom da će da bude u zatvoru do kraja života. Zbog čega tačno, zbog neovlešćenog posedovanja automatskog oružja? Zbog vandalizovanja Malvoovog auta? Da nije možda nekog ubio, ili bar ranio?

 

Magic Malvo i njegove commando akcije protiv Fargo organizacije ne vredi ni komentarisati. Čovek je neranjiv, ne odgovara nikome, radi šta god hoće kad god hoće, bez ikakvig ograničenja ili čak jasnih razloga.

 

Sve u svemu, budalaština.

Link to comment

Glupav mi je ovaj rasplet žestoko. Policija se beslovesno zaletela u Lesterov cunning trap - kad klinac donese pištolj u školu, odgovarajuća procedura je da pitaš roditelje da li je pištolj njihov, da li imaju dozvolu za njega, i da li su normalni što puštaju dete da se njim igra, ali nikako da magično izdejstvuješ search warrant i kreneš da im pretresaš kuću da vidiš da li ćeš na nešto slučajno da naiđeš. Nikakvog opravdanja nema za to.

 

+ призна саучешништво у двоструком убиству и добије "јадан ти, иди кући одмори"

Link to comment

+ призна саучешништво у двоструком убиству и добије "јадан ти, иди кући одмори"

 

imaju njegovu izjavu i pusten je da se zaeventualno saucesnistvo brani sa slobode. 

ne vidim sta je problem?

Link to comment

није ствар процедуре, коју не знам каква је, већ у томе да је признао да је присуствао убиству шерифа и своје жене и да је лагао о томе и добија реакцију "мора да си се бојао јадничак један"

Link to comment

He's the victim here, bre!

 

Meni to ne smeta, više puta je predstavljen potpuni amaterizam lokalne policije, konzistentni su. Ali smeta mi kad ista ta policija odjednom jurne u pretres stana bez ikakvih zakonskih osnova, čak i bez reči na vratima, samo zato što scenario zahteva da se to odradi na brzinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...