Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

Da su iskusne i samouverene ubice, pratili bi ga dok se ne parkira, prišli mu, rekli "dobar dan", i upucali sa metar razdaljine. Ove road rage egzibicije po snegu su vrhunac idiotizma kako god da okreneš.

 у сопраносима са оном двојицом италијана, један приђе возачу да пита за смернице, други дође са сувозачке стране, два метка и здраво

 

али кад су нереални детаљи у питању, ја не капирам како су ова двојица погинула, мислим колико су могли ићи по мећави капирам не више од 40 на сат, плус су морали и прикочити, заврше два метра поред пута и обојица мртви... и чему све оно са малвовим помоћником, како се беше већ звао, што га једноставно није убио, шта је постигао са овим

Link to comment

Koja dvojica, Grkov sin i onaj iz DB-a? Pa act of god, očigledno. Ne pitaš odakle padoše sve te ribe na put.

 

Sa pomoćnikom je, kao, stvar u tome da je policija bila zauzeta ako Grk odluči da ih pozove. *shrug*

Link to comment

 али кад су нереални детаљи у питању, ја не капирам како су ова двојица погинула, мислим колико су могли ићи по мећави капирам не више од 40 на сат, плус су морали и прикочити, заврше два метра поред пута и обојица мртви... и чему све оно са малвовим помоћником, како се беше већ звао, што га једноставно није убио, шта је постигао са овим

 

Ne znaš ko je Denis Rejnolds?! :o

 

A ovo drugo, pa odavno smo elaborirali da Malvo nije normalan, da je zao i da voli haos i da voli da širi taj haos. Ovako je valjda bilo zanimljivije, a jedina eventualna logika je da odvuče sve pandure sa primopredaje para.

Link to comment

Koja dvojica, Grkov sin i onaj iz DB-a? Pa act of god, očigledno. Ne pitaš odakle padoše sve te ribe na put.

 

Sa pomoćnikom je, kao, stvar u tome da je policija bila zauzeta ako Grk odluči da ih pozove. *shrug*

 

да за рибе, иницијално сам помислио на то да су се такве ствари заправо и дешавале, па сам отписао као freak coincidence, али мислим да се то не баш и не може десити у мећави, па још и да рибе буду и живе... док да погину у таквим условима и тој брзини ми делује прилично немогуће

 

па да, али има тај скенер, да их је грк накнадно позвао знао би свакако и имао довољно времена да одреагује, а да је грк контактирао полицију пре примопредаје, ти тешко да би били задужени да се одазивају на пуцњаву..

Edited by Dionysos
Link to comment

хм.. па заправо бих и могао кренути сад док су ове које пратим или завршене или на паузи

Link to comment

A je li jos neko imao utisak da je ta strasna mecava ustvari CGI a da je tokom snimanja bilo suncano vreme? Ne znam, meni je bas cudno sve izgledalo, a jos cudnije da nisu mogli docekati padavine usred zime u Minnesoti pa da snime tih nekoliko kadrova.

Link to comment

Meni je cela ta scena bila fantasticna, sa sve onim snegom, mecavom, plavetnilom. Ne zato sto je bila realisticna (jer nije), nego prosto zato sto je bila sinematska, luda, atmosfericna i, sto je najvaznije, potpuno u skladu sa ostatkom serije, sa likovima i pricom. Jedino gde sam osetio da su malo preterali je sa

upucavanjem serifice (on je mucenik bas mnogo smotan i pogubljen),

ali mozda se to ispegla daljim razvojem price. 

Link to comment

Aj se igramo True Detective!

Sećate se na početku epizode, i pripremu ribe u restoranu?

Cenim, ta vrsta ribe je kasnije padala s neba.

Zapitajmo se, drugarice i drugovi - zašto i kome to odgovara? -_-

Link to comment

Aj se igramo True Detective!

Sećate se na početku epizode, i pripremu ribe u restoranu?

Cenim, ta vrsta ribe je kasnije padala s neba.

Zapitajmo se, drugarice i drugovi - zašto i kome to odgovara? -_-

 

jok bre :D

 

ono u kafani su bile nekake babuske a sa neba su padali tolstolobici ;)

Link to comment

što bi vendi rekla praćnuo se šarančić.

 

grk je bio veliki bogomoljac. da li se te ribe koje padaju sa neba spominju negde u bibliji?

 

davno sam gledala film ali se prisećam (ili sam po običaju isfantazirala?) da je william h. macy ili neko od bandita koje je iznajmio, zatrpao torbu sa novcem u sneg i obeležio to mesto struškom za led. da li je taj novac je pronašao grk?

 

a za kraj, kao svaka baba, priželjkujem da se policajka i policajac uznutm, čemu gledanje ovolike akcije i lomatanja bez hepienda?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...