Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

Glupe li scene asasinacije u pokušaju, pet i po epizoda lepo i mirno vreme, onda odjednom mećava, i gle čuda, dva idiota baš tada odlučila da napadnu Malvoa :isuse: Onda kad im je magično pobegao, odluče da se razdvoje da bi ih lakše izboo nože :isuse: Čudo nisu i oni stigli da upucaju jedan drugog, lišeni ikakve komunikacije...

Link to comment

Ma daj, vidi se da nikada nisi organizovao sačekuše.

 

Savršeno ima smisla da to rade kad je oluja ako su se odlučili na ovakav način. Udarac s leđa da ga protresetš, možda i povrediš ako nije vezan, i onda rafalno zaspeš paljbom, a on nema gde i kako da beži po ovakvom vremenu. E, sad, ko se nadao tome da ga neće pogoditi?

Link to comment

Ko se nadao :lol: Da organizujem sačekuše na sred prazne ulice u backwoods gradiću gde me niko ne zna, potrudio bih se da mi meta bar bude u vidnom polju, ako ništa drugo. Neću ni da pominjem amatersko pucanje kroz šajbnu, kao da meci ne mogu da prođu kroz karoseriju, pa Malvo može komotno da ispuzi dok idioti troše municiju.

 

WTF je objašnjenje za razdvajanje Numbersa i Wrencha? Jedan ostao da čuva kola?!

Link to comment

WTF je objašnjenje za razdvajanje Numbersa i Wrencha? Jedan ostao da čuva kola?!

 

Automatsko oružje protiv protivnika koji nema vatreno oružje je ogromna prednost, treba da se razdvoje da bi pokrili više prostora. Elementary.

Link to comment

Automatsko oružje u situaciji kad ne vidiš ni prst pred nosom nije nikakva prednost. Može samo da bude mana ako izgube iz vida jedan drugog pa se uzajamno upucaju,, posebno zato što je jedan od njih gluvonem. Jedina prednost koju imaju je čijnjenica da ih je dvojica, pa će Malvo teško da im se prišunja sa leđa i izbode ih... a te prednosti su se odmah rešili. Call of Duty: Mali Perica.

 

Ali moram da pohvalim bar jedan detalj te očajne scene - pokazali su Catelyn Stark i GOT režiserima kako se umire od prerezanog grkljana. (Ako nisi video Red Wedding scenu iz serije, ona se samo graciozno složi na pod istog trenutka, ništa grcanje i gušenje i davljenje u krvi.)

Link to comment

Automatsko oružje u situaciji kad ne vidiš ni prst pred nosom nije nikakva prednost. Može samo da bude mana ako izgube iz vida jedan drugog pa se uzajamno upucaju,, posebno zato što je jedan od njih gluvonem. Jedina prednost koju imaju je čijnjenica da ih je dvojica, pa će Malvo teško da im se prišunja sa leđa i izbode ih... a te prednosti su se odmah rešili. Call of Duty: Mali Perica.

 

 

Ova prva rečenica veze s vezom nema. Automatsko oružje kratke cevi, samo stisneš okidač i isprskaš sve ispred sebe, bez ciljanja. Ne treba ništa da ciljaš, čim ugledaš nešto, znaš da je to nešto pogođeno, ne znam kako ne može da bude prednost.

 

A naravno da nisam video Red Wedding, ne gledam to.

Link to comment

Može ako si idiot pa se ispromašuješ at point blank, onda ti meta pobegne u mećavu pa je ne vidiš uopšte, onda se razdvojiš od kolege pa i ako vidiš nešto u snegu nisi siguran da li smeš da opleteš! A ni municija valjda nije neograničena, nisu pošli u rat nego u nešto što je valjda trebalo da bude a clean hit. Besmislen amaterizam, tako bi eventualno Lester Nygard pokušao da ga rokne.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Poenta priče je da ga tražiš i da znaš kad ga ugledaš da imaš neoborivu prednost ako ti ne dođe s leđa.

 

A videli smo ranije i da su oni iskusne ubice, samouverene do arogancije - koga bi se plašili kad imaju takvo oružje protiv nenaoružanog čoveka? Samo nisu tako resorceful kao Malvo.

Link to comment

Uf, kako si uporan... Da su iskusne i samouverene ubice, pratili bi ga dok se ne parkira, prišli mu, rekli "dobar dan", i upucali sa metar razdaljine. Ove road rage egzibicije po snegu su vrhunac idiotizma kako god da okreneš.

 

Evo one gorepomenute scene, može samo da te učvrsti u odluci da ne gledaš:

 

 

slit-throat.gif

 

 

Dostojanstveno kao Kleopatra, jebote :isuse:

 

Generalno, to je praksa tamo. Čim te neko bocne, odmah se gasiš kao na dugme. Needle u stomak - kljok, mrtav. Ništa krvarenje, ništa bol, ekvivalent metka u čelo.

 

/off

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nisam ja uporan, razum je nepokolebljiv u odnosu na tvoje vjeruju. :fantom:

 

A sad si mi dužan tri sekunde života što sam pogledao ovaj besmisleni gif. I opet mi nije jasno zašto je Cat u seriji prikazana kao osoba koja nije lepa na tradicionalan način™.

Link to comment

Pa meni nije problem kad neki obični Walter White proba sumanuti plan iz očaja jer mu ništa drugo ne preostaje, a onda ga uz mnogo sreće uspešno sprovede u delo...

 

Ali kad dvojica "iskusnih i samouverenih" profesionalaca sasvim nepotrebno izvedu akciju kao iz crtanog filma, onda moram da kukam <_<

Link to comment

Ok, uzbudljivo je to. Super je serija, samo ona varijanta iz bolnice ne moze da se desi nikada i nikome, ni slucajno, a ni namerno. Meni posle onda nije cudno ni kada profesionalci zakazu, desi se pogresi covek. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...