Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

erstwhile on Fargo  :Hail:

Bili Bob je odličan, a sve više mi se sviđaju i ponoćni kauboj i njegov bradati drugar.

 

u ovoj mi je malo smetalo što je bilo dijaloga sa ponavljanjima i otezanjima ko iz Siniše Pavića:

 

- chief, they got him

- who?

- Duluth PD.

- no, who'd they get?

...

- how come they called you?

- pardon?

- well you're not even on the case.

itd. slično i sa pozivom iz gepeka (did you say you were kidnapped?)

ali ok, ukupno je utisak prilično dobar za sada.

Link to comment

bili bobov lik je najjači. ukokaće i ovu dvojicu. demon psihoanalitičar.

 

super je što je lesteru rekao u prvoj epizodi da nismo odmakli od majmuna, a sad je rešenje zagonetke odmah počelo rečenicom "kad smo sišli sa grana".

Link to comment

ne vredi, ne mogu da cekam. sutra maraton, film "Fargo" i dve epizode serije.

 

Do sada su bile četiri epizode, a za pet dana će i peta. To ti taman pola serije.

Link to comment

serija je super. meni je jedino, za razliku od većine, bob najslabija karika... kad podigne one obrvice, pa kao nešto značajno gleda, a visok metar i zgažena pogačica... zaista ne znam ko bi se od njega usrao, još policajac... :fantom:

Link to comment

serija je apsolutno sjajna, lrde, ziv bio. :Hail:

 

ako bih trazio dlaku u jajetu, nije mi se svidila peta epizoda. ne bih volio da serija ode u tom pravcu i pobjegne od crne komedije.

Link to comment

S tim sto je ovaj na pocetku mogao da se opravda rakom i zeljom da zastiti porodicu. Lester, s druge strane...

 

E da, nije mi se svidelo sto nas vuku za nos mogucom pogibijom glavnog lika iako je jasno da od toga nema nista, vazda sam mrzeo te lazne cliffhangere. Ostatak epizode super.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...