Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

Pa da. Pojavljuje se i pandurka iz prve sezone. 

 

Missim, nije povezano ni na koji drugi način. 

 

Isto je sve kao prvo samo e u 70ima. Znači još bolje. 

 

@bugimen>

 

Pa nije baš biatch izdanje. :D Očekujem neprijatu. 

Edited by McCabe
Link to comment

Trebalo bi da je o ubistvu koji resava cale glavne junakinje iz prve sezone.

 

Nek me ispravi ko je gledao drugu sezonu.

 

Molly Solverson (pandurka iz prve sezone) je u ovoj sezoni klinka od nekih 6-7 godina.  Njen cale, koji je u prvoj sezoni penzionisani pandur (igrao ga je Keith Carradine), je u drugoj sezoni mlad pandur (oko 30 godina) i jedan je od glavnih likova.  Sad jos nisam provalio da li je diner (restoran) gde pocinje zaplet u drugoj sezoni isti onaj gde je cale Solverson vlasnik/sanker u prvoj sezoni, i gde se dosta puta mnogi likovi nalaze i mimoilaze.

Link to comment

Molly Solverson (pandurka iz prve sezone) je u ovoj sezoni klinka od nekih 6-7 godina.  Njen cale, koji je u prvoj sezoni penzionisani pandur (igrao ga je Keith Carradine), je u drugoj sezoni mlad pandur (oko 30 godina) i jedan je od glavnih likova.  Sad jos nisam provalio da li je diner (restoran) gde pocinje zaplet u drugoj sezoni isti onaj gde je cale Solverson vlasnik/sanker u prvoj sezoni, i gde se dosta puta mnogi likovi nalaze i mimoilaze.

nije, skroz drugi grad je u pitanju valjda Siux Falls a dajner je u Bemidjiju.

Link to comment

nisam počeo da gledam, ali baš sam i pretpostavljao da bi druga sezona mogla biti u vezi sa ćaletom i onim slučajem o kojem je govorio u jednoj od epizoda - sad ne znam da li se o tome radi.

Link to comment

naravno da je bolja. ista je kao prva ali j esmeštena u 70ima. znači bolja. 

 

jedini slab momenat mi je reminiscencija na rat. ali zato racionalni dijalog u šumi! :Hail:

Edited by McCabe
Link to comment

naravno da je bolja. ista je kao prva ali j esmeštena u 70ima. znači bolja.

 

jedini slab momenat mi je reminiscencija na rat. ali zato racionalni dijalog u šumi! :Hail:

Dobar dijalog, njuška je Mike.

Odustajem od redovnog pracenja do pretposlednje epizode pa cu na gomili odgledati i sacekati poslednju. Previse mi je nedelju dana razmaka jer zaboravljam prethodne epizode :senilan:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...