Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

spoiler alert

 

simpatično kako gerhardti objavljuju rat odmah nakon scene kada doktor u ordinaciji kaže da je "ovo godina kada se objavljuje rat kanceru". verovatno nagoveštava dalja dešavanja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Posted 08 November 2015 - 21:33:01 pise za prethodni post

 

kako bre osmi novembar?

 

meni je super i druga sezona. crnac je bas upecatljiv. sto se mene tice, apsolutno su odrzali nivo ludila i besmisla iz prvog dela

Edited by gagilija
Link to comment

Odgledao u cugu poslednjih pet epizoda. Sezona rasturila, jos bolja nego prva. Svidja mi se i kako su uklopili prvu i drugu, samo mi ostaje nejasno - spoiler alert - da li je Hanzi zapravo Mr Tripoli iz prve sezone? Jer sve upucuje na to, a ne lici na njega, zapravo lici na prezivelog Kitchen Brothera? Jasno je da su klinci iz poslednje scene Letters i Numbers iz prve sezone. A i interesantno kako su ubice presle u kancelariju osamdesetih, a onda se u danasnje vreme iz kancelarije islo u ubilacki pohod™.

 

Rekose da ce treca sezona da bude smestena u 2010. i da ce biti slicnih konekcija. Mislim da ce Lu opet biti u centru paznje s obzirom na onaj san i Hanzija. Mozda ce se rasvetliti i sudbina otkopane torbe para iz prve sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...