Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

Ne znam meni je ipak prva bolja, prosto mi više leži i više me podseća na film. Početak druge mi je bio cool, sviđa mi se što se radnja odvija u prošlosti ali kako je odmicala sezona meh.

 

Ne kažem da je sve to loše ali totalno odstupa od stila  braće .

Link to comment

Ne znam meni je ipak prva bolja, prosto mi više leži i više me podseća na film. Početak druge mi je bio cool, sviđa mi se što se radnja odvija u prošlosti ali kako je odmicala sezona meh.

 

Ne kažem da je sve to loše ali totalno odstupa od stila  braće .

 

+1.

 

Likovi su mi bili nekako meh... nervirali su me debeli mesar i njegova luda zena, gerhardtovi su karikatura karikature, crnac koji izbacuje 10 citata po epizodi...

 

I jos Kanzas siti mob pa kanzas siti mob. Ne kapiram ono predstavljanje te iste kao neke korporacije. U vreme u dogadjaja iz serije kanzas siti mob je uz blisku saradnju sa cikagom i ostalim mid vest familijama kontrolisala kazina u las vegasu i bila ozblijna kriminalna organizacija, od kud oni u ratu sa rednecima iz dakote, koji jos i gube, niko ne zna.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

A sta je bilo sa vlasnikom mesare, izgoreo u pozaru ili kao nebitan za pricu, posto je postalo jasno da se americki san muskog Blonkvista nece ostvariti, prosto iscezava?

Link to comment
  • 5 months later...

fargo je najbolja američka serija od tvin piksa, bolja je čak i od brejking beda, mada nisu baš toliko za poređenje zbog drugačijeg formata, ali ukupan utisak je da dok brejking bed jebe, fargo leti i jebe.

Link to comment

fargo je najbolja američka serija od tvin piksa, bolja je čak i od brejking beda, mada nisu baš toliko za poređenje zbog drugačijeg formata, ali ukupan utisak je da dok brejking bed jebe, fargo leti i jebe.

:D

Link to comment

Super mi je bila druga sezona. Jedina mana u odnosu na prvu sto nema Bili Bob Torntona.

 

 

Jedino su vanzemaljci bili apsolutni visak. Dobro nisu i leprikone ubacili.

 

 

Mirise mi da ce treca biti o Hanziju.

 

edit: lose mi mirise...

 

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/fargo-season-3-showrunner-teases-further-plot-details-including-ewan-mcgregors-sibling-rivalry-a7059121.html

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...