Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Ima'l neko preporuku za privatni apartman na nekom ostrvu blizu Splita (aerodrom - idemo sa detetom, septembar, skroz porodicna/mirna varijanta)

 

?

Link to comment

Sranje je kad se nosi posao na odmor.

Bili na Lefkadi, predivno more, plaža, mir i tišina. 1 Rumun šeta tamo-amo sa telefonom u ruci i sluškama u ušima i galami i dere se i dere se...mi vičemo sel!sel!baj!baj! Žena sa klincem trčkara oko njega i maže ga, ovaj stoji u plićaku i urla...koji si ti kurac čoveče dolazio ovde. Što je najgore posle par dana ih sretnemo na drugoj plaži i ista priča.

Link to comment

Kada opiči neki baš dobar vetar kapetan podigne jedra, mada je to više radi fore. Uglavnom se koristi motor mada uvek može da se ispregovara i malo više jedrenja. Uzme se dodatni član posade i nema problema, s tim da više jedrenja zahteva i nešto drugačije rute, npr. grčka ostrva ili tako nešto. Većina gületa se drži obale i lagano obilazi bezbrojne zalive i lagune.

Link to comment

Onaj prvi sa zelenim trupom je naš :)  Sad ću da pregledam šta imamo sa samog deka, nekako sam posle pet godina prestao da fotografišem te detalje, naviklo se...

Link to comment

svake godine pisem novi spisak za kampovanje :isuse: umesto da napisem jedan i po njemu redom,ne ..i nemam pumpu za duseke,imali smo dve ali smo ih posejali negde usput...

 

 

plan je road trip kroz Srbiju po terenima za pg sto su ugl neke planine i livade sa ponekim jezerom usput..jos nismo napravili tacan plan...mozda do mora mozda ne,nemam pojma..

Link to comment

ne razumem i mislim da me zezas sad..ti ocigledno ne znas cari putovanja prema pravcu vetra i termike koja se odlucuju vece ili cak i jutro pred..neizvesnost je moje drugo ime :p

Edited by ivy
Link to comment

ne razumem i mislim da me zezas sad..ti ocigledno ne znas cari putovanja prema pravcu vetra i termike koja se odlucuju vece ili cak i jutro pred..neizvesnost je moje drugo ime :P

 

Zezam sebe, ja volim da sve isplaniram "na note", a zapravo mi je super kad čujem da neko tako ide kud ga nanese put. 

Link to comment

kud ga vetar nanese :p

pa imamo kola,14dana, kamping opremu i krecemo na jug :D

a i nije bas kud nas put nanese,imamo okvirno mesta koja su startovi za pg samo zavisi od prognoze..

na more cemo ako budemo dovoljno juzno i ako bude dovoljno vruce i ,,mrtvo,, vreme..

 

a u vazduhu visi i to Krusevo..nemam pojma..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...