Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Gađaj nešto iznad 39-te paralele. Jadran, Halkidiki, Sardinija, Majorka, Amalfi.

 

ako ima neki low-cost za Barselonu, piči tamo pa biraj Majorka, Menorka. gledao sam ja prošle godine, bruka a džabe

Link to comment

Ufff... Halkidiki nema čartera, Sardinija cifra... Mogli bi kod Nadala.

Mada, da se ja pitam Island.

 

ovo sto je dr arslanagic napisao ili sardinija. zavisi od cene koja ti "igra"

Link to comment

Ja sam isto tražio nešto na plaži, ali hotel. I našao, doduše ne na Kritu. Zakintos, Tslivi, hotel je bukvalno na plaži.

 

Ove godine hoću da mi bude užasno dosadno na moru.

 

tsilivi je odlicna plaza

Link to comment

tsilivi je odlicna plaza

Znam, ovo mi je treći put u poslednje 4 godine da idem tamo.

 

Samo sam sad hteo da ne moram da pešačim do plaže uopšte. Želim da mi bude lenjo i dosadno i da najduže hodanje bude od sobe do mora. Želim maksimalno pasivan odmor.

Link to comment

^^Ne bih žalio.

'Vako odem, pljunem cifru™ i bežim od sunca, tražim klime, frkćem od 10 do 18h.

Imam vremena do 01.08. nadam se.

 

 

Edit: Da nemam problema sa reprizama opet bih Zakintos i Tsilivi. I neke skandinavce za goste.

To se samo cvrlji na suncu i kupa u bazenu. Celo™ more samo za nas. I hladovina.

Edited by wall
Link to comment

a kad ides :) posto postoji sansa da i ja zavrsim tamo ove godine, ali kapiram dosta kasnije od tebe...

6-16.07

 

@Wall, samo da ne bude puno Rusa, ja zadovoljan.

 

Gledam revew na TA, englezi nešto kenjaju u poslednjih par nedelja, ostalima super. Znači, dobar hotel :)

Link to comment

6-16.07

 

@Wall, samo da ne bude puno Rusa, ja zadovoljan.

 

Gledam revew na TA, englezi nešto kenjaju u poslednjih par nedelja, ostalima super. Znači, dobar hotel :)

 

ama da, ja 95% u sept

Link to comment

ama da, ja 95% u sept

Hm, tad je valjda najlepše na moru.

 

ALi, ne mogu zbog posla svi projekti mi počinju oko 1 sept, i nema šanse tad da idem, a od seldeće godine, klinka kreće u školu i to znači da narednih 10 godina, ništa od septembra :(

Link to comment

Hm, tad je valjda najlepše na moru.

 

ALi, ne mogu zbog posla svi projekti mi počinju oko 1 sept, i nema šanse tad da idem, a od seldeće godine, klinka kreće u školu i to znači da narednih 10 godina, ništa od septembra :(

 

prva 1/2 septembra je apsolutno spektakularna. temp 28-34, event. 1 kisni dan (taman da se malo proseta po gradu - jedinom gradu, jel, kupi sta treba i to). Temp vode mislim da je 28. Sad, meni to nije idealno, ali znam da mnogima jeste. Nema guzve, a i dalje nije pusto. I, naravno, drzis se na sto vecoj distanci od mesta na L, ne prilazis. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zahvaljujuci ovdasnjoj preporuci za Skopelos, zavrsismo na Skijatosu i skroz nam je bilo :wub: Ostrvo mnogo lepo mirise, hlada koliko hoces na dosta plaza koje su prazne ili praznjikave onda kada mi idemo. Inace su svi Englezi na bazenima. Autobuski prevoz odlicno razvijen.

Preporuka za restoran "Bakaliko" na kraju nove luke u samom gradu, imaju odlicnu svezu ribu (sto je izgleda retkost) i mmmm Feta Saganaki.

 

Bakaliko_04.jpg

 

KrifiAmos_01.jpg

 

 

Lalaria do koje se moze samo brodicem i cudnovata tirkizna boja mora. Super osecaj kupati se u njoj, pogotovo kada su ogromni talasi.

 

Lalaria_04.jpg

 

 

 

And now for something completely different, gde ici od 15. septembra, na koje more? /Avionom/ Ne bih nista uzimala sad jer nije sigurno da cu imati slobodne dane ali cisto orijentacije radi pa ako se ujuri neki lastminute..Turska je kapiram topla i more se ne ohladi, a Grcka..Spanija?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

gde ici od 15. septembra, na koje more? /Avionom/ Ne bih nista uzimala sad jer nije sigurno da cu imati slobodne dane ali cisto orijentacije radi pa ako se ujuri neki lastminute..Turska je kapiram topla i more se ne ohladi, a Grcka..Spanija?

dobra je Španija svakako (čak i bolja nego u sezoni jer više nije ultra-toplo i opako sunce a i dalje je toplo + je voda najbolja), a verujem da je slična i Grčka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...