Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

alicante mi nekako deluje kao najbolji predlog, mislim da je barselona prevelika posto idem sa detetom. to mozda ostavim kad malo porase pa da obilazimo one luna parkove i akva parkove.

 

neko ostrvo mozda?! razmisljao sam i o portugaliji ali stvarno nemam predstavu gde bi mogao da idem tamo. cenim da je standard nizi tako da bi bolje prosao finansijski.

Link to comment

Meni na pamet pada Sardinija tj Alghero. Ima jeftinih letova, a malim kolima mozes da stignes na gomilu plaza.

 

Da!

 

Ali mesec dana je mnogo za Aghero. Inace je mnogo lepo mesto. Ali ako uzmu auto mogu uzduz i popreko Sardinije, to je vec super.

Edited by MancMellow
Link to comment
  • 4 months later...

Počele pripreme.

Još danas u  Home centru sniženje malih kućnih aparata 30%. Kupila sam fen za kosu za  putovanja (drška  na preklop)  za 840 dinara 1200 W, najjeftiniiji i najmanji model.

Link to comment

Ja sam usao u prvu fazu pregovora za ovogodisnje letovanje. Za sada imam samo termin (zadnje dve nedelje juna) ali je zapelo oko lokacije. Faro mi je privlacan ali me odbija to sto je prosecna temperatura mora 20-21 sto mi se cini ipak malo prehladnim. Druga opcija je bila crveno more (Aqba ili Eliat) ali je druga strana udarila veto na bliski istok zbog politicke situacije te sam bio primoran da udarim gde boli i stavim veto na Grcku. Tako da se trenutno nalazimo u pat poziciji :( otvoren sam za sve predloge.

 

Ex-Yu i Kipar STOP. 

Link to comment

Ja sam usao u prvu fazu pregovora za ovogodisnje letovanje. Za sada imam samo termin (zadnje dve nedelje juna) ali je zapelo oko lokacije. Faro mi je privlacan ali me odbija to sto je prosecna temperatura mora 20-21 sto mi se cini ipak malo prehladnim. Druga opcija je bila crveno more (Aqba ili Eliat) ali je druga strana udarila veto na bliski istok zbog politicke situacije te sam bio primoran da udarim gde boli i stavim veto na Grcku. Tako da se trenutno nalazimo u pat poziciji :( otvoren sam za sve predloge.

 

Ex-Yu i Kipar STOP. 

Lipari,La Maddalena,arhipelag na Sardiniji,Pantelleria,Capri.

Edited by sandine
Link to comment
 

Lipari,La Maddalena,arhipelag na Sardiniji,Pantelleria,Capri.

 

 

Na Sardiniji i na La Maddaelni sam bio. Ali Lipari, Pantellaria i Capri deluju zanimljivo zaista. Sad cu da bacim pogled sta nudi airbnb o pitanju smestaja. Btw kako se uopste dolazi do Pantellarie? 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...