Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Zovu se guleti.

 

Takodje preporucujem, fenomenalno iskustvo. Mislim da se nikada u zivotu nisam tako odmorio kao tih sedam dana na guletu.

Link to comment

tako je, bravo. ko to bese kome preporucio? mi vama, vi nama ili niko nikome?

 

izlapeo sam, skroz.

 

Grozna Zena je pre X godina bila na jednom takvom putesestviju pa je predlozila da ga ona ponovi a ja debitujem. Da li vam je ona preporucila gulet ranije stvarno ne znam ali znam da vi nama niste. :lolol:

 

Prosle godine sam uzeo vizitku od mog kapetana jer sam hteo da skupim ekipu i iznajmim ceo brod, nego me zajeba prokleti manjak posla. To je tek poseban gust jer mogu da se izbegnu sve turisticke trakalice i da se ide onde gde ti dune, a tamosnji kapetani, naravno, znaju svaku uvalicu kao sopstveni dzep. Kad-tad cu tako nesto da si priustim. Nudio nam je na nedelju dana brod (s hranom, pice ili donosis sam ili kupis od njega) za 6.000 evra, sto na deset ljudi dodje skroz pristojna cifra. Doduse, to bi zaista moralo da bude deset normalnih ljudi jer od nenormalnih nemas gde da pobegnes. :lolol: Mi smo uhvatili sve same strance (Nemacka, Austrija, Belgija) na brodu i to se pokazalo kao ekstra dobitak.

Edited by harper
Link to comment

vi ste ipak bili posle nas, jer smo mi sve skupa sa avio kartama placali manje od 500 evra po osobi. to je bilo dok je turska jos uvek bila jeftina :)

 

kod nas sve bili srbi na brodu. odlicna ekipa, nije ta gulet varijanta atraktivna bilmezima ni najmanje bila.

Link to comment

vi ste ipak bili posle nas, jer smo mi sve skupa sa avio kartama placali manje od 500 evra po osobi. to je bilo dok je turska jos uvek bila jeftina :)

 

kod nas sve bili srbi na brodu. odlicna ekipa, nije ta gulet varijanta atraktivna bilmezima ni najmanje bila.

 

Sta znam, dovoljan je jedan smarac da ti pokvari ugodjaj. Grozna Zena je imala jedan par iz Nisa koji je stalno nesto jeo govna. Ocigledno da smo i mi i vi imali srece sa saputnicima.

 

Za komfordzije kabine mogu malo da budu premale ali meni je tesko da zamislim da neko uopste spava u kabini na guletu. Ja sam sve vreme mrtav odusevljen spavao na palubi i tako smo oboje uzivali u komforu.

 

edit: Da, mi smo bili pretprosle godine.

Edited by harper
Link to comment

Ja ove godine ništa odmor sa putovanjem iz milion razloga, i sad ne znam da li da vas mrzim ili da vam zahvalim što uz vas mogu da maštam ;)

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Zavisi šta ti je odmor.

Letovanje i more nije nužno odmor, a odmor je ono što nam treba.

 

To sto meni treba , to necu imati...

Link to comment

ja sam isao, kao sto napisah, pre puno godina, preko kontikija. to mi je, otprilike, poslednji put da sam isao prekp agencije (ne da je nesto bilo lose sa kontikijem, naprotiv). ne znam imaju li to jos uvek u ponudi.

Link to comment

ja sam isao, kao sto napisah, pre puno godina, preko kontikija. to mi je, otprilike, poslednji put da sam isao prekp agencije (ne da je nesto bilo lose sa kontikijem, naprotiv). ne znam imaju li to jos uvek u ponudi.

 

Imaju. Ja sam isto isao preko njih pretprosle godine.

 

@extragluv

 

Mogu na PM da ti posaljem generalije ovog "mog" kapetana ali ti savetujem da prvi put odes sa Kon-Tikijem, pogledas kako generalno stvari stoje i onda isplaniras sa vise informacija. Mada je najbolje da pitas Beowla, on ti je riznica najboljih informacija o tome.

Edited by harper
Link to comment

btw, meni je marmaris prilicno bezveze mesto. klasicni masovni turizam. doduse, taj opis vazi za skoro sve sto sam video od turske obale.

Link to comment

Nije bodrum, mislim da je Dhalian, ali ista stvar, pa oko 2 sata busom

Uh, dok onda razveze sve po hotelima, 4h.

Duplo duže nego srb-tur.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...