Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Deco koliko je pametno ici, u ranom septembru,  po Kritu bez rezervacije soba?

 

pre deset godina je to bilo jako povoljno, vices "domatio, domatio" i stave te u sobu za 25 evra, cao dovidjenja.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Nemoj bez rezervacije.

 

Bio prosle godine od 12 septembra u Agia Marini (oko Hanje) i bilo je puno, uglavnom skandinavci. Kada smo odlazili za Srbiju dvadeset i nekog, stizale su ture novih skandinavaca u apartmane.

 

Guzva jednom recju.

 

Inace najbolja je predsezona i poslesezona jer je u spicu vrucina nepodnosljiva cak i za lokalce.

 

Ako ti treba jos koji info, tu sam

Edited by Caligula
Link to comment

Ma sve sam rezervisao!

 

Joooj raja na zemlji, lepog Krita.

 

Slećemo u Iraklion. Taksijem do autobuske stanice B, pa na poslednji bus za Matalu u 15:30. U pola šest pijem raki u Tommy's Music Bar, gledam hipi pećine i plažu. Teraću ih opet da puštaju Metaliku, kao prošlog puta.

 

Sutra preko brda, pa na Red Beach, pa tako još jedan dan.

 

Trećeg dana hvatamo autobus za Heraklion, pa odmah za selo Anogia, u planini, tamo nas čeka lepa, prostrana soba sa balkonom koji gleda na brda. Šetnje po brdima, jagnjetina, krićanska muzika, dva dana uživancije.

 

Opet autobus za Heraklion, pa za Hanju, okolne plaže i divan stari grad. Tri dana istraživanja.

Nazad za Heraklion, u hotel preko puta Arheološkog muzeja. Opet da vidimo Knosos, da nas želja mine, i dvodnevna skitnja heraklionskom vrevom.

I u zoru, put za Beograd.

Prosečna cena smeštaja - 37 evra.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ja okvirno planiram Krit za prvu polovinu septembra, možda dobiješ vodiča za dž :)

a jel? evo ti datumi: 1-4 Matala, 4-6 Anogia, 6-9 Hanja, 9-11 Heraklion, ako se uklopimo, idemo na recinu :)

Link to comment

LOL jackpot za Hanju, ispada da cu biti tamo u vreme Festivala sardela  :0.6:  smotra narodnog stvaralastva, sardele na gradele, vino i pucka zabava.

Link to comment

Prvi put posle dugog niza godina ne mogu da planiram letovanje dok ne dobijem zeleno svetlo sa posla i to nece biti pre avgusta :/ Ne volim kraj leta, zbog kraceg dana, a s obzirom da smo hteli na jug Francuske na Atlantik negde, ne znam ni koliko ce biti pametno ici toliko kasno.

Link to comment

Idem ovde, tj. u blizinu plaže Cala Violina, jedne od najlepših plaža Toskane. Divno je i što je dosta divlja jer se do nje može samo peške, biciklom ili na konju, a ljudi kod kojih iznajmljujemo sobu imaju konje :)

 

ne mogu da dočekam, aaaaaaa

cavallo-cala-violina.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...