Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

38 minutes ago, Malvo said:

Nedostaje Uajni da ovo prokomentariše.

Kad se vrati iz banovine da odigra jedan told you so dance pa da se razilazimo.

  • +1 4
Link to comment

bleuh, bez veze im je ovo, navukli me da gledam nešto što ne bih ni za tisuću ljeta. Duga noć i oluja jedini pozitivni detalji u celoj sezoni. Al šta su dva Primera radila 6 epizoda svetijbm

 

Picikatotm vrati se, sve ti je oprošteno

Link to comment

Pošto sam odgledala finalnu epizodu, potrudiću se da momentalno izbrišem iz memorije da sam protraćila 6 sati života na ovo.

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno više smisla ima ona zvanična verzija da su izašli da gledaju zalazak sunca i eto, uhvatila ih oluja. :isuse:

 

Znam da nije trebalo da se proizvede ovakav efekat, ali meni na kraju ispade žao onih ludih naučnika. Jbt, posvetiš doslovno ceo život nekom cilju, ma koliko moralno upitan bio ipak verujući u nekakvu višu svrhu, sve na svetu podrediš tome i onda se pojavi neka riba i uništi to za sekund. I sad je ona nekakva heroina, a oni bad guys. Ma... 

Naravno, murder is wrong, mkay :fantom:

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Bukvalno više smisla ima ona zvanična verzija da su izašli da gledaju zalazak sunca i eto, uhvatila ih oluja. :isuse:

 

Znam da nije trebalo da se proizvede ovakav efekat, ali meni na kraju ispade žao onih ludih naučnika. Jbt, posvetiš doslovno ceo život nekom cilju, ma koliko moralno upitan bio ipak verujući u nekakvu višu svrhu, sve na svetu podrediš tome i onda se pojavi neka riba i uništi to za sekund. I sad je ona nekakva heroina, a oni bad guys. Ma... 

Naravno, murder is wrong, mkay :fantom:

 

koja sad riba? mislis onih 30 naoruzanih devica iz shupe?

 

 

Link to comment
37 minutes ago, Halvard said:

Bukvalno više smisla ima ona zvanična verzija da su izašli da gledaju zalazak sunca i eto, uhvatila ih oluja. :isuse:

 

Znam da nije trebalo da se proizvede ovakav efekat, ali meni na kraju ispade žao onih ludih naučnika. Jbt, posvetiš doslovno ceo život nekom cilju, ma koliko moralno upitan bio ipak verujući u nekakvu višu svrhu, sve na svetu podrediš tome i onda se pojavi neka riba i uništi to za sekund. I sad je ona nekakva heroina, a oni bad guys. Ma... 

Naravno, murder is wrong, mkay :fantom:

jaki su mi to naucnici kad ne znaju za prvo sveto™ pravilo, bez zena na brodu..:fantom:

 

da ne govorim sto je tek nebuloza, dovoditi devojku u centar za istrazivanje pa onda jos i u tajni™ deo tog centra..

no samo jos jedno od mase debilnih previda u scenariju.. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Plaćanje rudniku godinama kako bi nastavio da izbacuje nusprodukte koji omekšavaju permafrost umesto da kada onda već znaš koje su to supstance, za delić te sume iskoristiš baš njih na tačno određene tačke koje u tom trenutku istražuješ.

Klanje 10 vagona volova za 100g mesa i samo još jedna u moru epskih gluposti.

  • +1 5
Link to comment
14 hours ago, goofs said:

 Duga noć i oluja jedini pozitivni detalji u celoj sezoni.

 

 

+1000

 

to me je navuklo kao mladog majmuna - produkcija je uglavnom besprekorna pa nisam ni zbog toga odustao. Prva epizoda - bukvalno uvod u nesto sto moze da bude nevidjeno dobro. A onda strmoglavi pad u nelogicne filler epizode do tragikomicnog finala koje je bukvalno parodija na prethodne epizode.

  • +1 4
Link to comment

Dirljiv mi je bio hepiend mlađeg Prajora i dijalog sa ženom u kolima:

- Did Danvers make you do something bad? (u prevodu: Krešeš li se s njom????!)

- Ma jok bre.

- Oh, ljubavi, volim te, sve ti opraštam, cmok cmok

 :wub:

 

I na kraju nismo saznali ko je odsekao Enin jezik i zašto je Džodi htela da bije babu koja je klinki nacrtala ono na bradi. Moraće peta sezona da razreši te misterije. 

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Halvard said:

 

I na kraju nismo saznali ko je odsekao Enin jezik i zašto je Džodi htela da bije babu koja je klinki nacrtala ono na bradi. Moraće peta sezona da razreši te misterije. 

 

... nismo saznali ni ko je zvrljao po tabli u stanici ni po kakvom staklu u secanju hoda Dzodi Foster svako malo ni gde joj je dete i muz ni kako se pecine sa druge strane planine nalaze zapravo 50 metara od stanice s ove strane planine ni zasto babe crtaju spiralu (?) po čelima ljudi koji rade ispod plafona na kojem je spirala od kostura azdaje, nismo saznali ni ko to redovno baca narandze, podmece lancice sa krstom u automobil, ko to stalno doziva ljude pre nego sto padnu u trans a boga mi ne objasnise ni prirodu masovnih halucinacija svakog jebenog aktera ove serije.

 

Mislim, bilo je logicno da ocekujemo neko razumno razresenje makar u poslednjoj epizodi - umesto toga ovaj kupus od scenarija koji nije ni za kurac i koji bi bolje i logicnije napisao ucenik petog razreda osnovne.

Edited by Caligula
  • Haha 1
Link to comment

Ko je napisao We Are All Dead na tabli?

Gde je nestao Tagaq? 
Koja je poenta njegovog lika?

Povrede koje je pretrpeo Otis, šta, jesu i njega nagnale neke justice gospođe?

Koja je poenta Otisa?

Koja je poenta Rose?

Ima još, setiću se.

 

edit: a da, vezano za naučnike

 

Kako su justice gospođe utvrdile da su SVI učestvovali u ubistvu Annie? Šta da ju je ubio samo Lund bez znanja ostalih, kao, nema veze, svi idu na ražanj? 

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...