Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

1 minute ago, Moonwalker said:

 

 

Znas li zasto? Zato sto je ta vrsta agresije realnije (zbog razlike u fizickoj snazi i u dobrom delu sveta deo svakodnevice, a ovo iz serije kako si opisao je bukvalno fikcija da ne moze fiktivnija biti. 

 

Ma zajebavam se, mislio sam da je ocigledno :D

 

Naravno da se ovde radi o proporciji i odnosu prema realnosti.

Edited by Caligula
Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

 

Ma zajebavam se, mislio sam da je ocigledno :D

 

Naravno da se ovde radi o proporciji i odnosu prema realnosti.

 

Pa kapiram nego mi je palo na pamet kad si sve ovako lepo poslozio, koliko je to u stvari fiktivno. 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Pa to, jeste fikcija.

 

Zato je (moja je poenta) i glupo. True detective je zapocet kao (u realnosti) vrlo uzemljena serija. I zato je prvi serijal toliko dobar. Ovo sto je doslo posle se pretvorilo u karikaturu.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
Quote
  · 
“True Detective” has been renewed for Season 5 at HBO. Issa López, creator of “True Detective: Night Country,” will helm it under her new overall deal with HBO.
Season 4 is the most-watched installment of the show to date, with 12.7 million cross platform viewers

 

Mi svi ovde da klečimo na kukuruzu što nismo prepoznali čistu genijalnost Ise Lopez 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 21.2.2024. at 16:51, Malvo said:

Ja sam i dalje zapanjen koliko je ovo loše. 

 

Ajde raznih budala ima, ali koliko je neko na HBO morao da bude očajan da ovo odobri? 

nije to vise onaj HBO koji je pustao Sopranose i Six feet under, daleko je od toga..

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Arkadija said:

 

Mi svi ovde da klečimo na kukuruzu što nismo prepoznali čistu genijalnost Ise Lopez 

 

Ma kakva Isa i scenario.

Gledanost je zbog Jodie. Ono, hype za prvu epizodu, i posle navika.

  • +1 3
Link to comment

Auuu, sta nadjoh, tek sada ja ovo otkrivam, pa jel moguce..potpuno slucajno, gledao neki filmski blog ne Ghoulov, sa strane link ka Ghoulovom naravno poseravanju po ovom najnovijem TD, ali nije to meni glavna psolastica: lik je rekao sve sto ja mislim o prvoj..bice da taj hot tejk o prvoj imamo smao ludi Ghoul, i ludi ja:D

http://cultofghoul.blogspot.com/2014/03/true-detective-1-good-cop.html

http://cultofghoul.blogspot.com/2014/04/true-detective-2-bad-cop.html

a evo i za cevrtu, koga zanima..

http://cultofghoul.blogspot.com/2024/02/true-detective-night-country-tv-2024.html

  • Haha 1
Link to comment

Ja nisam sigurno:D..u tudje ime ne mogu..ako je neko Nislija, ti su potencijalni, mozda:D..nisam znao da je bilo, prastajte..Ghoula sam nekada citao, i to retko, tako da predstavu nisam imao da je ovako obradio s1 TD

Edited by Misko
Link to comment

odgledah 6. epizodu, finalnu.

 

kao nekome kome se td sviđao sve vreme, ovo nije baš bila moja šolja čaja.

 

aktivnosti i radnje ima za barem 3 epizode, ovako je bilo zbrzano da se završi i zatvori sezona

 

narativ izdominirao nad psihodelijom.

 

sad ću da uzmem gledam ispočetka s tim da ću da se možda malo navarim ili malo neke čurkice, još bolje...

 

to je odgovor na ono moje fest pitanje - da li bi gledali ponovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...