Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

znam da je problem u meni ali meni se posle odgledane 4. ovo i dalje sviđa i radi mi dobro

 

svi posle prve sezone traže slično, ja sam bio podlegao na drugoj sezoni od koje sam odustao posle prve epizode

 

ja u ovome vidim nasleđe reditelja koje volim, pre svega lyncha mentalno pa i tarkovskog vizuelno i pratim tu liniju

 

inače ne gledam serije i generalno ne gledam tv tako da vrv imam iščašen pogled

 

ko je rešio da stavi billie eilish da nosi soundtrack umesto handsome family kao u se1, taj je suvi genije.

 

sve bi isto uradio plus bi našao mesto u skoru za lanicu DR koja je ipak kraljica darka danas

 

 

 

inače ste sve u pravu

 

80025045-12964245-image-a-18_17053422383

 

80025047-12964245-image-a-21_17053422383

  • Haha 1
Link to comment

ja isto pratim i meni je top.


doduse moj kriterijum za seriju je da bude u formatu serije do 55 min sa kreditsima i da idu slike i da budu likovi isti koje prepoznajem. ne pratim bas radnju i to. 

Sto se tice muzike isto se slazem jer ne pratim radnju i likove volim kad je neka dobra pesma, tako da bili ajlis isto kida a moze i lana del rej a moze i dua lipa.

ustvari cesto kad gledam serije ja ugasim ton i pustim neki top100 mix pa gledam sta se desava tamo na ekranu i bude mi odlicno - recimo kad sam gledao Tomu vrteo sam neke hitove 80ih i bas je pokidala serija, bjela zna svoj posao! 


Jedva cekam sledecu epizodu. mada i ako ne izadje meni ne znaci nista mogu ove prosle da pustim i neki mega mix. 

  • Haha 6
Link to comment

^Zajebavaš gazzo za muziku, jel da :rolleyes:

 

Prva epizoda mi je bila wow, a uvodna špica me već smorila. S druge strane, Handsome family mi je i dalje u plejlisti u telefonu. 

Link to comment

Ja kad odem u bioskop gledam zid, a true detective sam gledao samo prvu sezonu i pola prve epizode druge sezone, ali mi se najvise svidja cetvrta sezona.

Link to comment
19 hours ago, 3opge said:

onda smo imali spontano pucanje leda od 10 cola zato sto si izbusio rupicu da sipas sestru

 

Inace ovo oko sestre - bol policajke je toliko neuverljiv i neuzemljen, nacin na koji je primila vest, sve.

 

Ne umem da objasnim kako su sipali ovoliko para u ovo. Cak i da nije deo franshize TD, da je nezavisna serija - gluma/rezija su ispod svakog standarda.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
On 14. 2. 2024. at 16:43, John Coltrane said:

@Eleniko

 

A muzički intermeco™ kad Henk zasvira na džitri...

Edit gde ide ta stvar na uvodnoj špici umesto Bili Ajliš, dobro je!

Šteta što nisu ubili i zvuke sa protesta.

Inače, Henk (taj glumac) je sam napisao ovu pesmu.

 

 

Htela sam nešto drugo još juče da okačim ali sad vidim da ne može.

Izgleda da je Džodi dala neki intervju gde je spojlovala kraj serije :lolol: ali obrisali su taj video :sad:

Link to comment

Pre nego pogledam poslednju epizodu, samo da kažem kako nisam oduševljen sezonom.

Cela priča i seting su mnogo više obećavali.

Atmosfera je dobra, radnja kao neka sapunica.

Daleko više pažnje posvećeno nebitnim temama nego samom slučaju.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...