Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Ja sam i dalje zapanjen koliko je ovo loše. 

 

Ajde raznih budala ima, ali koliko je neko na HBO morao da bude očajan da ovo odobri? 

  • +1 1
Link to comment

Jedino ako su morali po ugovoru da izbace nesto sa TD brendom da ne izgube licencu. Doduše kažu da je ovo najgledaniji TD...

Link to comment
29 minutes ago, Halvard said:

Ja uglavnom nailazim na izuzetno pozitivne recenzije :wacko:

 

Ma mismo ovde hejteri... A još nam nedostaje i glavni hejter...

 

U suštini, mislim da mi ovde svi previše pazimo na konzstetnost i smisao plota, da nam smeta kad nešto nije zaokruženo, i kad je puno logičkih rupa, što dosta ljudi ne trigeruje uopšte...

  • +1 2
Link to comment

U ovom masovnom stancanju moj kriterijum dosta nizak. Ne trazim dlaku u jajetu i stvarno mi ne smetaju logicke greske (cak i one krupne bez da se secira svaka recenica i hvataju screeenshoti) ali daj mi brate barem likeable likove ili zanimljiv dijalog.

 

TD je u ovoj sezoni osim deklimicno prve i zadnje epizode jedno veliko nista. Nema nista da covek upamti kao referencu na neku epizodu...

Link to comment

svašta čovek može da nauči sa ovog topića o prosečnom gledaocu serija danas, šta mu je bitno i važno.

 

no dobro, nije da me zanima, samo uzgred konstatujem

 

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

U suštini, mislim da mi ovde svi previše pazimo na konzstetnost i smisao plota

 

+1, ali ovo je besmisleno i loše i bez toga što ppp gleda filmove i serije na vrlo smarački način :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

+1, ali ovo je besmisleno i loše i bez toga što ppp gleda filmove i serije na vrlo smarački način :fantom:

Ma plot je, da zanemarimo rupe, i dalje jako loš...

 

Jbt, imaš 6 sati da razviješ likove i odnose i ti to uradiš tako, da ništa ne uradiš... Zavijaš u mistiku i onda izmakneš mistiku, alii ne skroz, nego onako, na pola, pa opet ništa ne dobiješ...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Ja uglavnom nailazim na izuzetno pozitivne recenzije :wacko:

 

 

Ne cudi me, ovo je snimljeno za tiktokere i milenijalze, zabole njih za koncept sve dok prsti pred ocima voke filozofija od tri grosa.

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Ma plot je, da zanemarimo rupe, i dalje jako loš...

 

Jbt, imaš 6 sati da razviješ likove i odnose i ti to uradiš tako, da ništa ne uradiš... Zavijaš u mistiku i onda izmakneš mistiku, alii ne skroz, nego onako, na pola, pa opet ništa ne dobiješ..

 

 

zajebavam se malo jer sam već slične rasprave na ppp, i svakako stojim pri tome da opterećenost samim zapletima nije za mene. ali dobro pisanje jeste za mene, a ovde je pisanje užasno sa koje ga god strane gledao.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Eleniko said:

 

aj objasni, keve ti

 

Vumen pover gde na rasnoj osnovi ugnjetene zene/domorotkinje dominiraju i donose resenje (spasavaju svet) + mrznja prema svemu muskom™

 

Najbolji frajer pravi nezaboravne palacinke i pere zube sundjer bob cetkicom, mislim da ima i sivacu masinu ali je nisu pokazali

Sin policajca slabic dobija batine od oca a zena ga isteruje iz kuce

Policajca muze neka ruska fufa (ili neki bubuljicavi haker, isti qratz) kao idiota - pri tom on je korumpirana nemoralna ruina od coveka

Profesor u skoli slabic koji vara zenu sa starijom policajkom, plasi se zena i uopste oseca diskomfort u ulozi muskarca, zene dominiraju nad njim

Glavni naucnik je zao kao Vucic i Nestor zajedno, lud ko struja, zlocinac

Zaljubljeni naucnik je picka i kukavica koja se krije nedeljama po katakombama

Naucnik vloger je tupcha okrenut vlogovanju o prosecnoj brzoj hrani

Kada dodje do seksa, zene su te koje karaju i odlucuju kad, gde i sa kim, muski su tu samo sex dollz ili objekti za manipulisanje

Svi portretisani muskarci u seriji su ili narkomani ili nasilni slabici ili ludaci ili tupavi hillbiliji, zene tu resavaju stvar pocev od zenskog tima policajki preko ubijene zene koja je uz aktivizam i babica pa do kluba tetki koje organizuju masovno ubistvo (KOGA?) pa MUSKARACA. Zbog cega? Zbog jedne ubijene zene koja je spasavala Arktik.

 

Boli koliko je glupo.

Edited by Caligula
  • +1 5
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

@Eleniko  pa nije smesno brt :fantom:

 

zamisli HBO izbaci seriju o dva detektiva koji istrazuju slucaj pobijenih naucnica, na kraju otkriju da ih je ubila grupa NAORUZANIH muskaraca jer su ove zene ubile njihovog ortaka muskarca njuskala pre tri godine a detektivi ovim muskarcima sve oprastaju i tako se serija zavrsava na zadovoljstvo svih.

 

Pri tom su SVE zene koje se pojavljuju u seriji ili narkomanke, ili slabe fufice, ili pizde i moralne nakaze, nasilnice ili seksualne robinje

 

brt smrzo sam se od same reakcije sveta™ na ovo

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

@Eleniko  pa nije smesno brt :fantom:

 

zamisli HBO izbaci seriju o dva detektiva koji istrazuju slucaj pobijenih naucnica, na kraju otkriju da ih je ubila grupa muskaraca jer su ove zene ubile muskarca njuskala pre tri godine a detektivi ovim muskarcima sve oprastaju.

 

brt smrzo sam se od same reakcije sveta™ na ovo

 

 

Znas li zasto? Zato sto je ta vrsta agresije realnija (zbog razlike u fizickoj snazi i u dobrom delu sveta deo svakodnevice, a ovo iz serije kako si opisao je bukvalno fikcija da ne moze fiktivnija biti.  Ono kao da gledas neki horor i  znas da ne moze biti, ali prosto neka vrsta zabave.
 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...