Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

20 minutes ago, Halvard said:

Pa nije je Navaro tukla, to je bio neki njen kolega, Navaro se potukla s njim da bi je spasila.

 

Inače je klinka toliko iritantna da sam bio u fazonu "Udri, milicijo!" :isuse:

sad sam pogledao var, da nije bila ona.. bila je sekvenca gde je ova pogadja farbom u kacigu, ova krece ka njoj, al je drugi pandur scepava i krece da bije malu, nisam bas bio skoncentrisan..:fantom:

Link to comment

4 epizode in, nisam oduševljen, ima premalo detektivskog, a previše neke lične/životne drame, da sam to hteo da gledam ne bih uzimao TD. Ok, bilo je toga i u ranijim sezonama, ali po pravilu samo za dva glavna lika, sad ovde imamo njih dve, klinca pandura, ćala pandura, klinku…previše je.

 

Neko je već napisao, nije creepy atmosfera, iako bi po papiru trebalo da bude - mrak, smrt i halucijancije. Omašili su nešto. Treća sezona mi je bila bolja.

Link to comment

Ledene gluparije se nastavljaju u stilu, saznajemo za jedinstveni meteoroloski fenomen: horizontalnu lavinu koja izaziva euforiju i ekstra brzo razgacivanje

  • Haha 4
Link to comment
6 hours ago, 3opge said:

Ledene gluparije se nastavljaju u stilu, saznajemo za jedinstveni meteoroloski fenomen: horizontalnu lavinu koja izaziva euforiju i ekstra brzo razgacivanje

Ma to su sve copy paste odradili sa ono Dylatov pasa incidenta.

 

A za ovu epizodu nagrada za najgluplji deo ide

 

Spoiler

Ćaletu panduru koji je rešio da rokne dzankija jer ga zla korporacija drzi u šaci. Aj da je bar ubio tu Eni  pa ni po jada, da kažeš puko čovek, ispalila mlada, sin se otudjio i grize ga savest, kad ono on samo pomerio leš.

 

Close second je sin koji sa 2m razdaljine reši da je najbolje da upuca ćaleta na mrtvo a ne da ga rani.

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, 3opge said:

Ledene gluparije se nastavljaju u stilu, saznajemo za jedinstveni meteoroloski fenomen: horizontalnu lavinu koja izaziva euforiju i ekstra brzo razgacivanje

 

... razgacavanje ali kada je lavina onda uredno slozim odelce kako me mama ucila

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Ma to su sve copy paste odradili sa ono Dylatov pasa incidenta.

 

A za ovu epizodu nagrada za najgluplji deo ide

 

  Reveal hidden contents

Ćaletu panduru koji je rešio da rokne dzankija jer ga zla korporacija drzi u šaci. Aj da je bar ubio tu Eni  pa ni po jada, da kažeš puko čovek, ispalila mlada, sin se otudjio i grize ga savest, kad ono on samo pomerio leš.

 

Close second je sin koji sa 2m razdaljine reši da je najbolje da upuca ćaleta na mrtvo a ne da ga rani.

 

 

Spoiler

a za taj zulum sto ga cini tata je motivisan obecanjem da ce postati serif u toj kurcomrzini

 

Link to comment

Meni je najviše žao mučenog Prajora juniora, dečko jedini tamo realno radi neki detektivski posao - Džodi uglavnom bistri po nekim papirima, Navaro ide okolo i bije se sa random ljudima, dok on zapravo jedini istražuje i otkriva stvari. Off screen, uglavnom, ali 'ajde, makar nešto. A nagrada za to je da svi seru po njemu, žena ga ostavlja jer nije došao na večeru tipa dva dana, a evo sad postaje i oceubica. 

Kad smo kod toga, za njegovog oca se ispostavlja da je tipičan korumpirani pandur koji duguje uslugu nekim sumnjim tipovima, dakle ništa spektakularno monstruozno, da bi onda preko noći postao voljan da ne samo ubije svedoka u slučaju koji se istražuje, već i sopstvenu koleginicu. Pred svedocima. Well, that escalated quickly!

 

 

  • Haha 2
Link to comment

I da, devet mrtvorođenih beba za tri meseca? Zar u tom seocetu na kraju sveta ne bi po logici stvari trebalo da bude svega par porođaja godišnje? Ništa mi nije jasno. 

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Halvard said:

I da, devet mrtvorođenih beba za tri meseca? Zar u tom seocetu na kraju sveta ne bi po logici stvari trebalo da bude svega par porođaja godišnje? Ništa mi nije jasno. 

To je zbog zagađene vode. Zato i protesti ispred uprave rudnika.

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

 

  Reveal hidden contents

a za taj zulum sto ga cini tata je motivisan obecanjem da ce postati serif u toj kurcomrzini

 

oOoOO da. Tamo gde šalju po kazni i gde bi mu jedini vidljivi benefit bio malo veća plata.

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

To je zbog zagađene vode. Zato i protesti ispred uprave rudnika.

Ma jasno je to, samo mi je čudno da u toj nedođiji uopšte ima toliko trudnica.

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Ma jasno je to, samo mi je čudno da u toj nedođiji uopšte ima toliko trudnica.

 

To je zbog zagađene vode

  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Ma jasno je to, samo mi je čudno da u toj nedođiji uopšte ima toliko trudnica.

 

duge noci, sirotinjska zabava, vidis da i Jodi jos s vrata naskace na sefa koji je tlaci

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...