Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza, ko je izvrsio privatizaciju u slovackoj i gde je isusova ruka? :fantom:

Edited by Shaq
  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, Caligula said:

po kakvom staklu u secanju hoda Dzodi Foster

Ja sam provalio da je to posle saobracajke? Ili vrtim paralelno nekoliko scena/ serija.

  • +1 2
Link to comment

Verovatno su domaćice napisale to na tabli, ili Klark u nekom od svojih tripova. Za jezik sam poprilično siguran da su ga domaćice tu ostavile, jeste ona matora rekla da to nije iz njihove priče, ali se smeškala dok je to pričala.

 

Zaboravio sam ko je Tagak, morao sam da guglam :lol: težak fejl od podzapleta, kao i blizina pećine razvojnom centru. Ima puno trip-halucinogenih momenata, mislio sam da će bar to pojasniti nekim trovanjem vode ili nešto, a oni su to samo pripisali "mističnosti Aljaske".

 

Cenim da je ovo bilo zamišljeno za 8 epizoda i da bi u njima Otis imao neku malo značajniju ulogu, kao i oba Priora, pošto smo ovako, iz njihove perspektive, samo gledali mini životnu dramu dva random lika u sred neke vukojebine, verovatno i Roza (svima su im zapleti skroz odvojeni od slučaja), ali je neko iz HBOa rekao da mora da se krajcne na 6 epizoda.

 

S druge strane, da sam gledao punih osam sati ovo i da su mi servirali ovakav kraj sad bi se razbijali izlozi po gradu.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Ja sam provalio da je to posle saobracajke? Ili vrtim paralelno nekoliko scena/ serija.

 

To je valjda kada dolazi na mesto udesa u kojem su joj poginuli sin i žmu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

 

To je valjda kada dolazi na mesto udesa u kojem su joj poginuli sin i žmu.

Pa da, to. A ovo sa narandzama, ostaje taj misticni prizvuk onostarnog da provejava kroz oluju :fantom:

Link to comment

@reg Ali odakle domaćicama jezik? Henk ga je odsekao! :cry: Da su znale da je i on umešan već bi ga obesile na ekvivalentu Terazija u Ennisu.

 

Ovo za 8 ep je tačno tj. potvrđeno je da je HBO tražio sezonu od 8-10 epizoda ali je Lopez rekla “ja mogu samo 6 da isporučim”. 

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

Serija je teško njesra ali je odlična ideja za obračun sa Rio Tintašima. 

Ubace se malo Tarabići, malo prenemanjićanski serbi, malo Iliri kao pra saučesnici.... ima tu i za više serijala da ispadne. 

Ladno bi moglo da se gura do Otpusanih, Krigera ... a da se Čiča ni Kalabić ne zaobiđu.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:

Ko je napisao We Are All Dead na tabli?

Gde je nestao Tagaq? 
Koja je poenta njegovog lika?

Povrede koje je pretrpeo Otis, šta, jesu i njega nagnale neke justice gospođe?

Koja je poenta Otisa?

Koja je poenta Rose?

Ima još, setiću se.

 

edit: a da, vezano za naučnike

 

Kako su justice gospođe utvrdile da su SVI učestvovali u ubistvu Annie? Šta da ju je ubio samo Lund bez znanja ostalih, kao, nema veze, svi idu na ražanj? 

1) verovatno Hell Grannies doduše glupo jer nisu znale da li su mrtvi ili ne

2&3) u snežna bespuća kada je ispunio svoju poentu a to je da pita Navaro "Čija si ti mala" i da se to posle ponovi i podvuče kad otkrije da je ona Navaro Humuhumunukunukuapua

4) njega boginja zime nije htela da uzme

5) da im otkrije veliku misteriju da se u pećine ulazi sa najviše tačke i da dovede do smrti Prajora Seniora

6) ko je beše rose?

7) one ih šalju na led a boginja neka ih razvrsta. Da su bili nevini naleteli bi na svoju odeću i prošli kao Otis.

Edited by *edited by mod
  • Haha 1
Link to comment

Poenta Rouz, ili ko beše Rouz, je još 350grama mistike. Snežna grobarka kojoj se treba javiti ako imate leš. Pandam gospodina Vulfa iz Petparačkih priča. Matora kuka na kraju sela, poslednja linija odbrane, starosedelac.
Na netu videh teoriju po kojoj je ona keva Rastija iz S1. 

  • +1 2
Link to comment
On 19. 2. 2024. at 18:25, Caligula said:

 

OK

 

sezona 5 bice o genderskim opredeljenjima i kako mlad covek moze da otruje pola San Franciska zato sto mu je uginuo ruter

 

ken vejt

Trebao si ovo gornje u spoiler.

Sad nema smisla da ja stavljam. Evo šta se sprema za narednu sezonu:

 

True Detective: True Gender

Hrabri cis muškarac i njegov partner koji je nebinarna osoba, rešavaju slučaj misterioznog umorstva vremešne Meksikanke, u oblasti spermafrosta, bez WiFi-a. Na telu je pronađeno šest uboda, a na čelu urezana šifra S04E06. U ovoj istrazi, naši detektivi spoznaće svoj pravi pol i rod. 

  • Haha 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...