Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

meni je baš žao što nemam kameru u autu, svačega se nagledah.

pre neki dan u antifašističke borbe dečak na pešačkom želi da pređe ulicu. stanem ja koja sam u desnoj traci, ali majmun iz leve nonšalatno produžava, srećom te je dečak bio pribran i ukopao se u mestu. 

Bas iz tog razloga je propisano da se pesacki prelaz ne sme postavljati na putevima sa vise traka u istom smeru, osim ako je postavljen i semafor. Ali jbg, sto bi neko od nadleznih vodio racuna o tome.

Link to comment

Тале,

јеси ли некад уснимио оне ситуације кад лик на аутопуту кроз Бг вози 50-60, зато што телефонира, а иза њега колона која покушава да га претекне?

 

Ове године све чешћа појава, а мислим и да су опаснији од бахатих возача јер изазивају више возача да возе ризично, или крше прописе претичући са десна и сл.

Link to comment

Malo strpljenja bi svima dobro došlo. Nema potrebe za rizičnom vožnjom, obilaženjem zdesna i tome slično, svi ćemo stići kuda smo krenuli.  Ako baš treba ventil, sviraš, jebeš mu mater u pičku dok ga obilaziš i tako to.

Link to comment

Тале,

јеси ли некад уснимио оне ситуације кад лик на аутопуту кроз Бг вози 50-60, зато што телефонира, а иза њега колона која покушава да га претекне?

 

Ове године све чешћа појава, а мислим и да су опаснији од бахатих возача јер изазивају више возача да возе ризично, или крше прописе претичући са десна и сл.

Nisam imao priliku da vidim takvu situaciju pa je nemam snimljenu :(
Link to comment

Ali kako je to zajebano za kamiondžije koje voze u koloni u istoj traci - stalno gledaš u te monitore na "metar" ispred sebe i imaš utisak da ti vidiš ono šta vidi kolega ispred tebe i možeš lako da se ispališ kod izbora da li gas ili kočnica.

Link to comment

giphy.gif

 

Znam da ovakvih klipova ima milion na netu ali sam okacio jer me zanima kako neko napravi ovakvo sranje. Jel se ovo desi kad otkazu kocnice ili je lik jednostavno zaboravio da skrene, stisnuo gas umesto kocnice ili mozda nesto skroz levo? Ne kontam, stvarno.

Link to comment

Žao mi je što nemam kameru, taletov kanal bi trokirao™. Danas baš gužva oko 5 sati, gomila ide i iz NS i u NS i kako to obično biva, ljudi popizde u koloni i kad se dovate pravca svi daju gas. Ja sam neki četvrti u koloni, krećemo svi da obilazimo nekog što ide 60, dajemo žmigavac, odjednom se pojavljuje neka Laguna 2 koja je bila 7-8 u koloni, BG table stariji čovek i žena i pozadi izgleda unuk. Čovek je već kod mene uleteo u makazice, ali je onda još dao gas i obišao i ovog ispred mene, svi koče momački, gledam samo da me ovaj pozadi ne opizdi. Sutra sve to isto al je radni dan...

Link to comment

Jutros na ovoj raskrsnici:

 

https://www.google.rs/maps/place/Belgrade/@44.8047588,20.4654933,3a,75y,337.84h,84.91t/data=!3m7!1e1!3m5!1s67WHbYMXvQdr18rW4Og-og!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D67WHbYMXvQdr18rW4Og-og%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D21.32608%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x475a7aa3d7b53fbd:0x1db8645cf2177ee4!8m2!3d44.786568!4d20.4489216

 

Auto u levoj traci u pravcu ka centru skreće ulevo iako je zabranjeno. Biciklista ga pretiče prelaskom u suprotnu kolovoznu traku, dakle, sa njegove leve strane. Sva sreća da se ništa nije dogodilo. Dva solidna prekršaja u istoj sekundi na metru kvadratnom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...