Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

15007573_10210044037409827_801957389_o.j

 

Covek od 55-60 godina, kruzni tok, ja usao uveliko a on ide ka njemu, sa moje desne strane... pored njega drugi auto, covek normalno zakocio a ovaj direktno, bez kocenja - bum. Izadjem, pitam ga sta bi, kaze gledao sam u ovog pored sebe. Zasto - verovatno ni sam Bog ne zna :D

Link to comment

Zvao sam limara sto mi je radio one sitne ogrebotine koje sam imao kad je auto kupljen, i sredio puknut prednji branik, videli ste na onoj temi kako je profi sve odradio. Covek je najbolji u ovom kraju i rekao je 250e ali mu je ovaj iskukao na 230, nismo zvali pandure nego se dogovorili tamo ali dusevni bol ne mogu naplatiti nikako. Kad me opalio, izasao sam iz kola besan kao pas, poceo da sirim ruke i da idem prema njegovim kolima ali kad sam video da je lik od 55-60 godina i da deluje dobrocudno, brzo sam se smirio, bukvalno u sekundi, i samo ga pitao sta bi, vise skenjan nego besan. Kasnije sam osmotrio tu njegovu Astru G, zakljucio sam da mu nije prvi put da radi ovako nesto jer mu je auto overen sa svih strana i verovatno mu seva paja zbog toga :D Posle sam isao s njim do bankomata da mi plati, covek uopste ne zna da vozi, neverovatno ko sve ima dozvolu.

 

Jebiga, sranja se desavaju.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Natezao se jadan sa limarom, ubedjivao ga da vrata mogu da se srede a ne da se uzimaju nova, da dole ne mora nista da se sece nego da se ispravi... ali jebiga, ovaj drzao svoju pricu do kraja i covek popustio. Ja sam mu rekao da bi' voleo da ga izadje sto jeftinije ali i da ce platiti koliko god bude trebalo, pa bilo to i 500e, samo da se mora uraditi maksimalno dobro. Kasnije mi je drug rekao da vise nikad ne pomeram auto ako se ne dogovorimo unapred a meni ovo bio prvi put pa smo se pomerili jer je tu dosta prometno, i tek onda ja zvao ovog da proceni pa se dogovarali... sreca pa je dobro proslo.

 

Nije bilo na Rumskoj Malti nego ovamo na onom kruznom od bolnice ka Sidu, kod mene u naselju.

Link to comment

Znam ali ja nisam imao srca da budem taj koji ce mu presuditi, jebiga. 

 

Inace, danas kad sam isao na posao sam video nesto tragikomicno - coveka od isto 60ak godina kako pokusava da utera Polo u dvoriste u rikverc. Posto je bio na sred puta, nisam mogao da prodjem pa sam gledao ceo performans jedno 2 minuta, mogao sam i kafu da skuvam za to vreme. Dakle, 5-6 puta mu se ugasio auto, svaki put kad je palio je turirao na mnogo obrtaja jer verovatno nema osecaj, pa onda krene i stane jer nije siguran da li ce udariti o betonski stub, pa onda stajanje u mestu 10 sekundi jer valjda ne zna da postoji retrovizor... na kraju kad sam se setio da uzmem telefon i snimam, uspeo je nekako da uleti u dvoriste pa ne mogu i vas da nasmejem. Strasno je bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...