Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

Ja vozim u suprotnom smeru po jednosmernim ulicama desnom stranom kolovoza osim ako je ulica toliko uska da ne mogu bezbedno da se mimoidjem sa automobilom. Svestan sam da pravim prekrsaj i smatram da treba promeniti zakon da takva voznja bude dozvoljena.

Link to comment

u posledenje vreme vidjam po selu(okolina Novog Sada) bicikliste da voze u suprotnom smeru  :o

misim ja vozim nekad u suprotnom smeru od ulice do zgrade sto je 50m ali ovi bas uzeli i voze

 

Чуј по селу.

Пре неко вече код Арене неки мајмум вози у Ђинђићевом булевару бицикл на једном точку у левој траци, у контра смеру, и то без икаквог светла или рефлективне површине.

Још ми је подигао прст кад сам му затрубио.

 

Link to comment

meni je baš žao što nemam kameru u autu, svačega se nagledah.

pre neki dan u antifašističke borbe dečak na pešačkom želi da pređe ulicu. stanem ja koja sam u desnoj traci, ali majmun iz leve nonšalatno produžava, srećom te je dečak bio pribran i ukopao se u mestu. 

Link to comment

meni je baš žao što nemam kameru u autu, svačega se nagledah.

pre neki dan u antifašističke borbe dečak na pešačkom želi da pređe ulicu. stanem ja koja sam u desnoj traci, ali majmun iz leve nonšalatno produžava, srećom te je dečak bio pribran i ukopao se u mestu. 

 

Ovako:

 

Link to comment

meni je baš žao što nemam kameru u autu, svačega se nagledah.

pre neki dan u antifašističke borbe dečak na pešačkom želi da pređe ulicu. stanem ja koja sam u desnoj traci, ali majmun iz leve nonšalatno produžava, srećom te je dečak bio pribran i ukopao se u mestu. 

 

Најопаснија ситуација.

Кад видим пешаке испред себе у десној траци да не гледају поново у леву дође ми да их питам јесу ли нормални.

Link to comment

znam, al meni je došlo da svojim malecnim autom pojurim ovog iz leve trake i da mu nanu naninu i da mu se poserem na dozvolu i sve, no međutim, zbrisao je iz kružnog toka na različitom isključenju od mene :(

Link to comment

e, deco, kome cu da pishem da prestane ekipa da vozi automobile trotoarom u gagarina, onaj red od automehanichara do gandija. videm da je to sad josh malo pa normalno. josh se lik i malo ljutio shto ga ometam u brzoj voznji :unsure:

Link to comment

e, deco, kome cu da pishem da prestane ekipa da vozi automobile trotoarom u gagarina, onaj red od automehanichara do gandija. videm da je to sad josh malo pa normalno. josh se lik i malo ljutio shto ga ometam u brzoj voznji :unsure:

Pa to je zbog onih radnji prevashodno pocelo, a onda kad su probili led, krenuli su da korista da presisaju kolonu u popodnevnim satima...Nista dok se barikade ne stave.Kad se setim sta se sve pokusavalo da se spreci pretrcavanje kod piramide.Nista dok nisu digli resetke...

Link to comment

meni je baš žao što nemam kameru u autu, svačega se nagledah.

pre neki dan u antifašističke borbe dečak na pešačkom želi da pređe ulicu. stanem ja koja sam u desnoj traci, ali majmun iz leve nonšalatno produžava, srećom te je dečak bio pribran i ukopao se u mestu. 

 

i najgluplja stvar je što si ti, posredno, uticala na to da se pešak nađe u opasnoj situaciji jer može da krene da prelazi, a da se budala zaleti

 

nebrojeno puta sam gledao takvu situaciju i to je jedan od razloga zašto mislim da bi trebalo da se šalju kazne i na osnovu video snimaka drugih učesnika u saobraćaju

Link to comment

e, deco, kome cu da pishem da prestane ekipa da vozi automobile trotoarom u gagarina, onaj red od automehanichara do gandija. videm da je to sad josh malo pa normalno. josh se lik i malo ljutio shto ga ometam u brzoj voznji :unsure:

taletu

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...