Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

Pa vidi, nije bilo sanse da ne naplatim, snimio sam sve i slikao, covek se nije ni bunio... Zao mi je i njega skoro koliko i sebe ali eto, desava se.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pa nisam hteo da cekam da taj lik sto mi je prodao nalicka nego uzeo nesredjenu jeftinije, imam jedno 150-180e ulaganja da se to sve zafarba a retrovizor cu verovatno drugi iako moze da se prefarba ovaj.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

  

15007573_10210044037409827_801957389_o.j

 

Covek od 55-60 godina, kruzni tok, ja usao uveliko a on ide ka njemu, sa moje desne strane... pored njega drugi auto, covek normalno zakocio a ovaj direktno, bez kocenja - bum. Izadjem, pitam ga sta bi, kaze gledao sam u ovog pored sebe. Zasto - verovatno ni sam Bog ne zna :D

:D Seronjo. Navukao si dedu.
Link to comment

Ima online simulatora sa kojima možeš da se igraš.

 

Skoro sam poslao Sekretarijatu predlog za umanjenje gužvi na Gazeli (ustvari od Dušanovca do Zmaja i obrnuto), bazirajući izmene na činjenici da su uključenja i isključenja jako loše rešena što uz razne prekršaje stvara svakodnevni haos.

 

Još nisu odgovorili.

Link to comment

Danas sam posle duže vremena vozio kroz Bg u špicu. Prilično frustrirajuće, od Vuka do Bežanijske kose više od pola sata. Kad sam izašao na autoput mislio sam da će biti bolje al zamalo. Tek negde kod Dobanovačke petlje se raščistilo kad smo prošli jebeni gradski za Šimanovce koji ide 50 na sat.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...