Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

meni je ok kod filma, kod sporta ga isključujem
Kod mene upravo obrnuto :)U svakom slucaju moze da se iskljuci ili dozira.
Ima li nekih televizora (novih) koji imaju HD rezoluciju a da su ispod 30.000 rsd?
30 + jos par hiljada imaju i LG i Samsung (ostale marke ne priznajem) edit: ipak blize 40kZnam za pricu da se navodno na televizorima od 32 inca ne provaljuje razlika izmedju 1366x768 i 1920x1080. Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam potpuno retardirani problem koji ne znam kako da resim.

 

Uzeo sam nov TV pre par dana i gotovo odmah je poceo da se sam pojacava, pali i gasi i prebacuje kanale. Prvo sam mislio da je neki kvar ali sam onda skontao da se to desava u slicnim terminima (oko 7 ujutru i 8 uvece) i da ga uvek baci na RTS 1 ili Fox Life tako da izgleda da jos neko u komsiluku ima Samsunga pa mi se mesa u daljinski.

 

Ima li neko ideju kako da to regulisem a da ne moram da pretumbavam sobu?

Link to comment

Imam potpuno retardirani problem koji ne znam kako da resim.

 

Uzeo sam nov TV pre par dana i gotovo odmah je poceo da se sam pojacava, pali i gasi i prebacuje kanale. Prvo sam mislio da je neki kvar ali sam onda skontao da se to desava u slicnim terminima (oko 7 ujutru i 8 uvece) i da ga uvek baci na RTS 1 ili Fox Life tako da izgleda da jos neko u komsiluku ima Samsunga pa mi se mesa u daljinski.

 

Ima li neko ideju kako da to regulisem a da ne moram da pretumbavam sobu?

 

Neko te gleda

 

4l8q.jpg

Link to comment

To sam prvo pokušao ali nigde nisam našao opciju za registraciju nego samo prijavu tog ID-a.. Čak sam i u opcijama TV-a menjao zemlju ali ni to.. Verovatno negde grešim ili sam nešto prevideo..

Link to comment

Jeste malo neobično, sad sam proverio proceduru :)

 

Odeš na stranicu za prijavu i tamo u donjem delu imaš "Prijava je završena." Klikni na to i daće ti prvo da prihvatiš uslove, a zatim i da se registruješ.

Link to comment

Update-ovao sam LG TV Remote na tabletu i smartfonu i sad može bez problema da se gleda TV na ovim uređajima, čak i kad je display na TV-u isključen. MIslim da s prethodnim verzijama aplikacije ovo nije funkcionisalo...  Sad mogu bez problema u WC bez straha da ću nešto da propustim :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...