Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

(ili micro hdmi ženski to hdmi ženski, imam i mogućnost tako da povežem)? 

Ovo me buni...

 

Imas mikro hdmi izlaz na laptopu? Zar ti onda ne treba samo micro hdmi-hdmi?

Link to comment

Ljudi, spremam se polako da kupim TV, pa rekoh da pitam prvo valja li ovo...

 

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/-lg-3d-televizor-led-lcd-32la660s.html

Ovo je link za 42LA620S. Kupuješ taj ili 32LA660S kao što stoji u linku?

Ako je ovaj prvi, imam ga 6,7 meseci, zadovoljan sam... Pored digitalne, gledam i neke analogne kablovske kanale, slika sasvim pristojna i iznad očekivanja...

Smart funkcije i 3D koristio malo, ne zanima me previše...

Link to comment

Ovo me buni...

 

Imas mikro hdmi izlaz na laptopu? Zar ti onda ne treba samo micro hdmi-hdmi?

 

Nemam, debil sam, imam usb fleš koji na drugom kraju ima mikro usb a ja sve vreme tripujem da je to mikro hdmi... Debil... :isuse: Ništa, treba mi samo usb to hdmi...

 

@nbg

Kupio sam baš taj model u februaru (isto preko mađara ali ne preko oglasa nego ženina kuma živi u Subotici pa nam dala preporuku)... Zadovoljan i slikom (hd kanali preko sbb-a izuvaju) i zvukom... Usb port sve brzo čita bez seckanja... Od smart funkcija jedino koristim youtube, wireless-om se može povezati sa kompom ili telefonom... LG Smart Share je dobra stvar, takođe putem wifi-ja puštaš stvari sa tvog kompa... Imaš i aplikaciju za android preko koje telefon radi kao daljinski... 3D me nije oduševio (doduše ne znam kako je kod drugih modela) ali ga zbog toga nisam ni kupio... I browser je sranje, zato sad i jurim kabel da bih gledao strimove... :D

Link to comment

@ zoki & velo

 

Koje je najbolje resenje za filmove sa kompa? Striming sa hdd-a ili prebacivanje na fles? Da znam da li da uzimam neki od 32gb. I da li mora brzi (lupam sad, sandisk cruzer ultra od 3500), ili dovoljan osnovni model? Za razne vrste hd fajlova, naravno. Od 1080p serija, do BRripova

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Dobar protok... as in? Zar se to ne povezuje preko vajerlesa, tj tv i komp se povezu u neku lokalnu mrezu, a ne preko interneta (valjda razumes na sta mislim, ili lupam gluposti :D )

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Nema nikakve lokalne mreže, samo je potrebno da su komp i tv priključeni na isti signal..

Nisam se dobro izrazio za dobar protok (pretpostavljam da su 4 mbita dovoljna kao kod iptv-a) , mislio sam pre svega na stabilan, bez seckanja (to kod mene nije slučaj jer sam podstanar pa pozamljujem net od dobrog komšije :D)..

Link to comment

Ma, stabilan je signal. No sam ja mislio da se TV i komp povezu u mrezu, a da onda tv samo pristupi hard disku i odatle pusta film. Dakle, kao da sam povezao obican eksterni hdd kablom. Samo ovo ide bez kabla.. bezicno

 

 

:D

Link to comment

Prebacim na USB flash, pre toga izjednačim ime subtitla i filma, ubodem u TV i sve radi perfektno... 

 

@nbg4ever Ne pričas gluposti, sa Wi-Fi Direct funkcijom povezuješ direktno TV i računar. Imaš i Miracast, Intel WiDi, ali nisam probao ove opcije, ne mogu da ti kažem kako radi... Inače, ako nakačiš USB HDD dobijaš i opciju Time Machine II - snimanje TV programa, takođe nisam testirao :)

 

Kupio sam na nekoj akciji u Tehnomaniji, pa sam dobio uz njega kao poklon i Magic Remote Control, treba ti za igrice i da crtaš po ekranu brojeve programa na koje prebacuješ :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ok, blizi se SP u fuzbalu, nema vise zajebancije. Aj mi recite konkretno koji da uzmem od ovih:

 

 

http://www.eponuda.com/led-televizori/lg-32ln542b-led-televizor-cena-306283  (ovaj mi je favorit, Renne garantuje da nema boljeg u ovom rangu)

 

http://www.winwin.rs/televizor-tv-32-led-slim-philips-32pfl3158h-12-full-hd-1176916.html

 

http://www.winwin.rs/televizor-tv-32-led-philips-32pfl3188h-12-1920x1080-fullhd-1181133.html

 

 

Moze i neki Samsung, nije frka. Uglavnom, 32 inca, Full HD, taj fazon. Ne znam sta je jos uopste bitno, sta da gledam u specifikacijama...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...