Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Pa pitaj, možda bi isporučili, ko zna. Uostalom kontakiraj pa vidi šta može da se uradi.

 

Probaj sa ovim, pokazao se sjajno u mom slučaju, već sam pisao na tu temu. Ako se odlučim da kupim tv, biće od njega opet.

Link to comment

Ala ste me pojebali sad, olosi, sad gledam samo modele od 40-42 inca. Ovaj jedan Samsungov nadrkan od 42 je u Tehnomaniji 68 000 dinara a kod brata Madjara 440e, to je 150 evra razlike. U cemu je fora, vracaju mu PDV ili sta?

 

Sad vidim da su neki modeli sa oznakom Smart i imaju i wifi, a neki su bez toga. Tacno cete me naterati da puknem 400e u kesu za jebeni televizor koji verovatno necu ni gledati osim nesto malo sporta nekad  :0.6:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ala ste me pojebali sad, olosi, sad gledam samo modele od 40-42 inca. Ovaj jedan Samsungov nadrkan od 42 je u Tehnomaniji 68 000 dinara a kod brata Madjara 440e, to je 150 evra razlike. U cemu je fora, vracaju mu PDV ili sta?

 

Sad vidim da su neki modeli sa oznakom Smart i imaju i wifi, a neki su bez toga. Tacno cete me naterati da puknem 400e u kesu za jebeni televizor koji verovatno necu ni gledati osim nesto malo sporta nekad  :0.6:

 

Kupuješ ga jednom u 5, 10 godina, isplati se jbg. Pogotovu kod Mađara, i pogotovu ako si već hteo kod ovih naših lopova da se isprsiš. Ja sam tv od soma platio kod njih 700. A garancije važe i kod nas.

 

Edit: i uopšte ne mora da bude neki vrh model, ja imam plazmu 42" staru 4, 5 godina, bio je niže srednje klase model, možda je jedan bio lošiji, radi kao sat dan danas, slika je do jaja. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ko ne kupuje na rate, ili mora iz nekog razloga da kupi kod nasih derikoza, madjari su najbolja opcija. televizori im jeftiiji, vracaju porez, taj sto ti donosi se malo ugradi i opet tv jeftiniji poprilicno nego kod nas. za lg vazi garancija i kod nas (treba valjda od prodavca da trazis neku medjunarodnu garanciju i racun). uglavnom, gli, nemoj da se stekas i uzimas 32". jos 1080p na tom ekrancicu je smesno. detalje vidis ako se nabijes pored televizora. imam 42" i koristim ga kao monitor i po malo gledam kablovsku. udaljen oko 1,5m. sledeci tv kad budem kupovao, ispod 50" necu ni da gledam. ne postoji preveliki tv, vec samo premali. jbt, zvucim kao neka qrava najgora. :D   

Link to comment

Moram prvo da nadjem metar negde pa da izmerim koliki je ovaj otvor u ormanu, ne vredi mi da uzmem 42 inca ako ne moze da unidje uopste (a mislim da je tu negde, bice napeto). Drugo, ja to gledam sa kreveta koji je ne bas mnogo udaljen od mesta gde stoji tv, a pretpostavljam da se ti veliki stavljaju u neke dnevne boravke i vece sobe. Ima tu mnogo faktora protiv velikog ekrana ali ajde, prvo cu da izmerim ove zajebancije pa onda bar znam jel moze ili ne.

 

Iskreno, pre mi se uzima neki nabudzeniji od 32 nego obican od 42.

Link to comment

+1

 

Jbg, kupio pre par mseci 40", i sad :(

+2

 

koliki god tv da kupis, vremenom ce ti se ciniti da bi moglo vece. ja sad tripujem da je 46'' malo tj da je trebalo da kupim veci.  :isuse:

 

to je naravno, budalastina ali...

Link to comment

+2

 

koliki god tv da kupis, vremenom ce ti se ciniti da bi moglo vece. ja sad tripujem da je 46'' malo tj da je trebalo da kupim veci.  :isuse:

 

to je naravno, budalastina ali...

 

Ja imam 47 i bogme priželjkujem barem 50"... Jbg, stoka smo. :)

Link to comment

jedino što sam se zahebao sa nosačem koji nema tilt ili onaj zglob kako bih ga odmakao malo od zida i uštekao neke kablove.
audio jack - gotovo nedostupan
HDMI - nedostupan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...