Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Zaboravio sam da pomenem da nemam mesta za veci, jer mi je ormar/orman ogroman ali mu je taj prostor za TV prilicno mali. Mada, kad uporedim ovamo u kladionici gde radim televizore od 32 i 40 inca, opet bih radije taj manji, plus sto razlika u ceni verovatno nije zanemarljiva. Ovo hocu da platim u kesu i nema sanse sad da stekam jos para za veci posto i ne gledam televiziju skoro nikako.

 

Dakle, ne pametujte nego predlozite nesto konkretno :D

Link to comment

Da nisi smrko tu kemiju za misice, sad bi imao za tv :(

Ja sam dzgoljav al sa golemim. Televizorom, naravno.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Sto je najjace, nemam ni misice :D I nisam smrkao hemiju, duvaj ga.

 

Elem, u cemu je fora sa 40 inca, otkad je dijagonala od 81cm malo? Ocigledno sam nesto propustio. Imamo u kladionici neki LG od 40 ili 42 inca i nije mi to za sobu nikako, ne treba mi.

Link to comment

Sta znam, kada sam gledao cene, razlika izmedju 32/42" nije bila prevelika. A obzirom da je tv nesto sto uzimas jednom u 10 god (barem u mom slucaju), vredi dat malo vise

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Sad pogledah na sajtu Tehnomanije, najjeftiniji od tih vecih je 45 000 - fala lijepa, dovidjenja i prijatno. Imam cak i te pare ali ne mogu solo da dam 400+ evra za TV, mora se nesto i jesti i piti.

 

Odabijte sa neralnim predlozima, uzecu verovatno ovog Reneovog malisu za 34 tisuce.

 

 

Cak tog od 45 nema na lageru, a sledeci su od 50 pa navise :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...