Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

a sto ne probas? mozda je skroz nesto banalno, tipa kondenzator.zovni nekog majstora, pa ako zakljuci da nema leba od popravke, nek ga nosi za delove.
Pa imamo jednog dedicu koga ne mrzi da se bakće, skoro mi je sredio jednog starog Philipsa. Odneću ga, pa ako nešto uspe, završiće na ranču.Nego mi je Nova Godina super momenat za kupovinu tv-a.
Link to comment

O Rene, molim pomoć!Ipak ću verovatno uzeti 47 inča. Dvoumim se između modela 47LA640S i 47LA690S.Razlika je, po specifikacijama, u hercaži: prvi je 200Hz, drugi je400Hz. Druga razlika je u audio sistemu: prvi je 10+10W i nema vufer(2,0), drugi je 12+12W, i ima vufer(2.1).Da li te razlike opravdavaju razliku u ceni od preko 200Eur? Hvala unapred.

Link to comment

Da, sad sam guglao po forumima, neverovatno koliko svi pitaju jedno isto. Slovenci, Hrvati i mi rođena braća.Razlika u hercaži praktično neprimetna, a audio bolje rešiti onako kako si predložio. Uzgred, imam stari vufer, neku Sony mrgu koju ionako nikad ne uključujem jer hoće da polomi prozore, sruši kuću, a i neću da plašim ćerku.Dakle, 47LA640S. Nadam se da je moj do kraja nedelje.

Link to comment

Ja se isto tako dvoumim izmedju 42 i 47 inca, Hocu da menjam moju 32-jku, sad je postala premala. Smart funkcije i zvuk me ne zanimaju, otkako sam nakacio comp na TV, a zvuk ionako optikom ulazi u A/V risiver. Da li uopste ima smisla uzimati u ovom slucaju nesto bolje od LA620? LA640S?

Link to comment

Kad smo već tu, koliko je dobro rešenje sound bar, i da li se isplati dati 200€, tj, koliko se dobije bolji zvuk? Merkam nešto LA660s + soundbar, pa me zanima. Napominjem da nemmam mesta da razvlačim 5.1 sistem, a ipak ne bih da mi zvuk bude truba, kad već uzimam dobar TV?

Link to comment
Ja se isto tako dvoumim izmedju 42 i 47 inca, Hocu da menjam moju 32-jku, sad je postala premala. Smart funkcije i zvuk me ne zanimaju, otkako sam nakacio comp na TV, a zvuk ionako optikom ulazi u A/V risiver. Da li uopste ima smisla uzimati u ovom slucaju nesto bolje od LA620? LA640S?
Isto sam se i ja dvoumio dok nisam otišao i pogledao oba.Kad ih gledaš jednog pored drugog, čini ti se kao da 47 ima 60 inča.
Link to comment
Isto sam se i ja dvoumio dok nisam otišao i pogledao oba.Kad ih gledaš jednog pored drugog, čini ti se kao da 47 ima 60 inča.
DA i meni je to palo u oko :)Inače, razlika je samo 10-ak santimetara u širinu, ali, meni je taman to previše, spram prostorije i mesta gde treba da stoji. A nije da ne bih voleo da uzmem to čudovište.
Link to comment
Kad smo već tu, koliko je dobro rešenje sound bar, i da li se isplati dati 200€, tj, koliko se dobije bolji zvuk? Merkam nešto LA660s + soundbar, pa me zanima. Napominjem da nemmam mesta da razvlačim 5.1 sistem, a ipak ne bih da mi zvuk bude truba, kad već uzimam dobar TV?
Sam sebi da odgovorim, ovo je vrhunac bezobrazluka. Malo sam proguglao, pa oni valjaju uz TV soundbar koji košta 60 funti, i naplaćuju ga 20.000 dinara. Fucking unbeliveble.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...