Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Šta je na njemu prevaziđeno? Pitam, jer ne kontam zašto su ovi noviji bolji osim što imaju nabudženiji smart? Jer, ovaj Sharp ima RYGB matricu boja. To je (navodno) neki hi-tech, a neki nivu Sharp-ovi koje sam gledao to nemaju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Pazaren ovaj pomenuti (Samsung televizor LED LCD UE-32F5300 - 32"/81cm, Full HD, Smart TV, LAN, Wi-Fi Ready, HDMI Ready, USB) i kupci su vrlo zadovoljni:Naleteo je čak i online update, tako da je tip-top.
Crknuo brzo. Imao ton bez slike.U zamenu dobijen LG 32LN575SKakva su iskustva sa ovim?Sent from my ST23i using Tapatalk
Link to comment

Imam Samsung LE40C530 TV i problem sa onim njegovim medija plejerom. Kad pustam filmove sa spoljnih uredjaja (HDD, USB) film duzi od 2h i nekoliko minuta prosto iskljuci i vrati u meni medija plejera.Znaci ne mogu da gledam filmove duze od 2h i (npr.) 5 minuta - ima li leka? Probao sam da instaliram "novi" firmware al' sam ustanovio da imam poslednju verziju te da ne vredi... :(

Link to comment

Zakačio stare Creative zvučnike sa kompa na tv. Nema audio out, već samo audio in(ili ja nisam umeo da pronađem), pa sam ga ukačio na izlaz za sluške i šljaka kao leptir.

Link to comment

Jel zna neko nešto o ovim televizorima marke FOX?Vidim da su se pojavili u poslednjih mesec dva i da ima baš "forsiraju"Može li se to pazariti sa nekom sigurnošću za stabilnim radom i ne maltretiranjem sa odlaskom kod majstora?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...