Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Vama koji imate velike ekrane, kako vam izgledaju kanali na kablovskoj koji nisu HD? Jer, vidim da neki kažu da su baš katastrofa i što je veći ekran to je ružnija slika.
Na DTV je sve odlično, iako je samo par njih HD. Ja više i nemam programirane analogne kanale. Malo mi nedostaje onaj šmek blura filmske kamere, sve je nekako preoštro, ali navikavam se.
Link to comment
Jel si proverio kod Madjara? Narucivali ljudi ovde 100+evra jeftinije a sve sljaka kao sat.
Moj je bio jevtiniji oko 250, 300e (680 platio, 105.000 bio kod nas, tako nešto, od 100 do 105k). Rekao mi je da je garancija ostvariva ovde, to mi je rekao i za samsung kada sam uzeo tetki i kevi.
Link to comment
Moj je bio jevtiniji oko 250, 300e (680 platio, 105.000 bio kod nas, tako nešto, od 100 do 105k). Rekao mi je da je garancija ostvariva ovde, to mi je rekao i za samsung kada sam uzeo tetki i kevi.
možda sam uzeo i isti tv jer sam isto platio 680, a u tehnomaniji je bio ~105.000 (LG 42LA660), ali garancija ... zvao sam nekoliko njih da pitam i neki su rekli da je to isto kao i kada se ovde kup i da sve važi, ali ovi subotičani od kojih sam uzeo (i još jedan) su mi rekli da samo sitnije popravke ulaze u garanciju (do ~100 e), a da za veće ne važi zvanična garancija, nego mora da se nosi u mađarsku. s tim što ovi subotičani imaju svoj tv servis i oni daju svoju garanciju.e tako sam ja to nekako zapamtio. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Nije prava tema ali aj da probam.Uzeo bih par zvučnika isključivo za tv.TV samsung 4000 serije, sbb cisco 4682.Imate savet, šta gledati i kako to uopšte napraviti...?Ne bih davao neki veliki novac, ne čuje deka sine, star je deka...

Link to comment

2.0 ili 2.1.Ne mogu se jebavati s žicama, nosačima... Uglavnom se vrti tv program pa ne znam šta bi sa 5.1 sistemom.Ovo samo bocnem u sbb reciver ili u tv?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...