Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Jedan totalno padobranski post, posto nemam blage veze kako stoje stvari.

 

Treba mi preporuka za neki normalan LCD TV ili plazmu ili sta je vec aktuelno. Soba mi je normalne velicine a i generalno sve gledam na kompu pa ne bih isao preko 32 inca, sto je valjda standard danas. Sta da gledam od tih svemirskih mogucnosti, sta je najbitnije kod izbora? Pare nisu problem jer planiram da uzmem na rate :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

@renne i ostali znalci, kakva su misljenja o modelu LG 32LB561U ?
U mogucnosti sam da ga uzmem za neke loyalty poene a taman je vrijeme za kupovati novi TV.

Link to comment

Kakvi (nisam ni ja shhh :unsure: ), sala na stranu, ne mislim da je blam, osim ako si filmski kriticar.Nisam tako mislio, salio se... rekoh, jako veseo dan.

Ja nikad čuo za taj model.

Jel to nešto za 2014 obzirom na oznaku.?

Link to comment

@renne i ostali znalci, kakva su misljenja o modelu LG 32LB561U ?

U mogucnosti sam da ga uzmem za neke loyalty poene a taman je vrijeme za kupovati novi TV.

 

To ti je baš entry level TV- Nema smart, nije full HD (izgleda, negde piše da je 1920x1080, ali posl piše da je HD ready, a na drugim mestima piše 1.366 x 768).

 

Evo link sa specs, meni to malo jadno, ali, ako je džaba, što da ne...

Link to comment

Zavisi kako se uzme, mogu i da unovcim te poene pa kupim neki bolji TV al me sve nesto mrzi. 
Ovako ako uzimam direktno za poene donesu mi ga kuci i ne moram da se cimam.

Skuplje alternative:
LG 32LB650V

LG 42LA620V

 

Ovaj drugi je i veci.

 

edit: djeluje da bi se ipak najvise isplatilo prosto uzeti pare :/

Edited by Feindouno
Link to comment

Panasonic TX- L42ET60E - 3D SMART 600 Hz LED

ili

LG 3D televizor LED LCD 42LA691S

 

specifikacije su slicne,

naginjem ka panasoniku, al sam spreman i da promenim misljenje ako me razuverite :)

Link to comment

Pa ima dosta razloga. A najjednostavnije, LG je bolji, mogi mu je smart, bolji 3D, na kraju krajeva i panel.

Da je neka jaka Panasonic plazma to bi bila druga priča, jednostavno Panasonic ledovi nisu baš baš...

Link to comment

Ako me sećanje ne vara taj LG je jedan od najprodavanijih modela.

Ja kada sam birao tv uporedio sam Panasonic i Samsung (doduše ne ovaj model Panasonic-a, već 39'') i Samsung je imao mnogo bolju sliku.

Link to comment
  • 1 month later...

Hoću da povežem kablom tv sa kompom ali nemam hdmi na ljaptopu, jel zna neko gde mogu da nađem usb to hdmi adapter (ili micro hdmi ženski to hdmi ženski, imam i mogućnost tako da povežem)? Ili imate neku drugo preporuku..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...