Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

ne uspevam da uradim verovatno jednu od najlakših stvari - da pustim film sa titlom. Znači™, imam lg 42la660, stavim film.avi u folder X na eksternom hardu, stavim prevod film.srt u isti folder i čekam da krene titl, ali jok :(.šta radim pogrešno ?
Na la620 sa usb flash-a radi OK. Prevod i film u istom folderu, isti naziv... Ima razlike ako je film na HDD-u?
Link to comment

Rene, neće da mi prebaci sa 5 na 6 kanal. :D Al stvarno... Osim kada kliknem broj, kada idem na gore nicht.LG 47LM620S.Hvala.Edit: i ponekad, neke kanale neće da prikaže odmah već stoji slika malo duže, crna, sa zvukom. Možda opala snaga signala pošto je digitala u pitanju?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Rene, neće da mi prebaci sa 5 na 6 kanal. :D Al stvarno... Osim kada kliknem broj, kada idem na gore nicht.LG 47LM620S.Hvala.
Ako je isto kao i na novijoj LA seriji, a pretpostavljam da jeste, imas u Quick Menu-ju opciju da ukljucis "preskakanje" za odredjeni kanal. Kad listaš programe nećeš ga videti, a možeš da odeš na njega samo ako upišeš broj (i tada se prikazuje malo zatamnjen broj kanala u info.)
Link to comment

Hajde da pitam: moj Trinitron Sony iz 2003. se prilično umorio. Treba mu cca 5 minuta da se pojavi slika nakon što ga upalim. Ima li smisla popravljati ga? Mator je, debeo i smoren, ali 100Hz. Prosto mi sad žao da ga napustim.kgrv.jpg

Link to comment

LG 42LA690SKad mi skinu afa tax, trebao bi da izađe na 550Eur. Ovaj review sam pronašao:http://hdtelevizija.com/2013/05/25/recenzija-lg-42la690s-la690-serija-3d-led-lcd-smart-tv/i ovaj: http://reviews.cnet.co.uk/tvs/lg-42la690-review-50011688/Isprobao sam IPS panel na monitoru, znam za problem sa crnom, ali mi to u radu ne smeta. Možda bih mogao da mu montiram neko pozadinsko osvetljenje i tako umanjim problem ograničenog kontrasta. Takođe, nisam u specifikacijama uspeo da nađem koje formate filmova može da pusti, recimo da li fercera *.mkv. Za audio kapiram da nije neophodno da ga vezujem na spoljne zvučnike, on ima nekih 2x10W i dodati vuferčić.Ljudi, molim za pomoć, pre nego što bacim pare, čemu sam sklon.

Link to comment

To ti je trenutno jedan od najboljih tv-a za uloženi novac na tržištu. U stvari najbolji. Pasivni 3d, pušta sve žive i mrtve formate, ugrađen wifi, fenomenalne smart funkcije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...