December 11, 2025Dec 11 Ponuda porno kanala kod tržišnog lidera Telekoma, ovi Erotic 1-8 su Mitrovićevi, a ovi Adult 1-7 Srđana Kopernikusa.
December 11, 2025Dec 11 46 minutes ago, vememah said:Jagodinska Palma plus pokojnog arkanovca Dragana Markovića Palme još postoji.i jos uvek onaj lik sa promuklim glasom sto brzo prica radi najave, da se najezis
December 11, 2025Dec 11 Zar Happy nije rebrandirana Košava?Bio je time share Happy/Košava.Onda je Happy postao Happy Kids, a Košava Happy, tako da je bilo Happy Kids/Happy.Na kraju je sve postalo Happy, tj. ukinut je time share s dečjim kanalom, što je i bio cilj silnih promena imena i vlasničke strukture. Edited December 11, 2025Dec 11 by FOX river
December 11, 2025Dec 11 1 hour ago, vememah said:Ponuda porno kanala kod tržišnog lidera Telekoma, ovi Erotic 1-8 su Mitrovićevi, a ovi Adult 1-7 Srđana Kopernikusa.Znam da je ovo tema N1, ali kad se vec pise o tome mogu zakljuciti da je MTS Iris jedna saka jada od ponude, slicna je i na jos uvek postojecem nettvplus-u, sem Pinkovih i Kopernikusove kanale ima Hustler TV i bosanski DP. Medjutim postoji i pravi "OTT-raj" za pornjavu, evo vam ponuda Adria Telekom XXX Paket, koji ide u okviru kompletne pretplate (ne vide se uvek svi kanali, i nekad se drugi vide, ali ponuda je neverovatna):
December 11, 2025Dec 11 27 minutes ago, msv said:Bosanski DP jedan ali vrijedan doduse, ako dublje udjemo u materiju , nije bas 1 Edited December 11, 2025Dec 11 by jorma shparga
December 11, 2025Dec 11 Ponavljaju sve jedne iste filmove od kad sam imao nettvplus (tj. od 2022-e)...inace DP znaci DreamPorn. Hajde sad ponovo ozbiljno i da se vratimo na temu N1 (pa i Nova S) posto je dalje gore napisano da ide "trac u gradu" o tome da bi BK mogao da preuzme Nova S. Ako je UG/BC Partners odlucio da ne isporuci menedzmentu medijima UM-a N1, Nova S, Portala Nova, Danas i Radar kao navodna "treca strana", onda kako bi mogao Karic tu uopste da dodje do ove navodne kupovine? A sta je tek sa onim "Letter of Intent" tzv. "InfoBB-konsorcijuma" oko gmaza iz Dezinformera i onog B. Babica? Edited December 11, 2025Dec 11 by TWEN FM
December 11, 2025Dec 11 2 hours ago, pantelia said:ШАЛУН TVNe vidi se skoro nikad, tako da jedva znam da li uopste nesto valja ili ne.
December 13, 2025Dec 13 To da Karići ponovo pokreću TV je glupost koja je oživela sada jer je bila proslava kod njih gore u klubu Jelena.I onda je jedna osoba koja radi u njihovoj fondaciji okačila post koji sadrži "... vidimo se na novoj BKTV". Onda su krenula "maštanja"...A Bogoljub niti ima tolike pare za bacanje, niti hoće da ih da...
December 16, 2025Dec 16 On 13. 12. 2025. at 18:41, Frank Pembleton said:...A Bogoljub niti ima tolike pare za bacanje, niti hoće da ih da...Ako nađe dobrovoljnog davaoca, eto nama BK.Znam za jednog. Doduše trenutno su zauzeti sa pet-ge
December 17, 2025Dec 17 To u one jeftinije pakete koji su postojali pre dodavanja UM kanala, u novim skupljim paketima napravljenim pri dodavanju su odavno.I moguće je da nisu trajno dodati. Po onome što pišu ljudi, počelo je novogodišnje jednomesečno otvaranje kanala. Edited December 17, 2025Dec 17 by vememah
Create an account or sign in to comment