Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

Pitanje nad svih pitanja je da li ce najvecoj kukavici sve njegove zle namere uspeti ili ce se ipak i konacno "kuka i motika" da se podize i da se zavrsi njegova neslavna politicka karijera?

Edited by TWEN FM

  • Replies 3.8k
  • Views 451.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Rekao bih da većina ljudi na N1 ima neki integritet i da neće sprovoditi propagandu u ime režima bude li to od njih traženo…

To je vise nego 111% sigurno! Pre ce ostaviti taj posao, nego da postanu drugi "Dezinformer" ili "Studio Bot"!

BTW: Telekonjova praseca faca se bahati da je sproveo akviziciju United Group-a (!)


Evo jedan deo teksta donjeg linka:

Dopisnica TV Nova iz Stejt departmenta nije mogla da dobije informaciju zbog čega su Lučić i direktorka Newsmax Balkans Aleksandra Krstić došli u Vašington.

Ono što je neobično jeste da se godinama unazad nije dogodilo da se izvršni direktor bilo koje televizije ili državne telekomunikacione kompanije iz Srbije sastane sa zvaničnicima Stejt departmenta.

U ovom slučaju reč je o Brendanu Hanrahanu, najvišem zvaničniku koji je zadužen za naš region, odnosno zvaničniku Biroa za Evropu i Evroaziju, koji je inače bio u Srbiji, navodi se u prilogu TV Nova, prenosi Nova.rs.

Sastanak s Handrakanom je bio zatvoren za medije, tako da su tema i povod razgovora ostali tajna.

Lučić je inače za Newsmaks, koji je blizak američkom predsedniku Donaldu Trampu, dao intervju u kojem je između ostalog govorio o svojim poslovnim poduhvatima i širenju tržišta u SAD, ali se tom prilikom „pohvalio“ da je za Telekom ključna za konsolidaciju u Srbiji bila „akvizicija United Grupe“.

NOVA portal
No image preview

Direktor Telekoma u Stejt dipartmentu, sastanak bez najav...

Direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić pojavio se danas u Stejt dipartmentu u Vašingtonu, ali tema i povod sastanka s američkim zvaničnicima nisu poznati.

Edited by TWEN FM

ovi sa nove su zaboravili da spomenu da je i njihova kuća počela pod imenom newsmax

9 hours ago, mraki said:

Rekao bih da većina ljudi na N1 ima neki integritet i da neće sprovoditi propagandu u ime režima bude li to od njih traženo…

Vecina ljudi na medijima ce drage volje preci i na rezimske medije ako im se ponudi dovoljno novca i neke urednicke pozicije.

Pecunia non olet, sto rece jos onomad Vespasian. fantom

@svashtabezneshto Nije, Newsmax Adria je bio "Pregled dana" (tj. sadasnji "Dnevnik") i nista drugo, prethodni naziv TV NOVA S i koji je postojao godinu dana je bio TOP kanal.

@kronostime Naravno da pare ne smrde, medjutim je vecina novinara, reportera i urednika doslo na N1 sa pokojnih B92, PRVA i STUDIO B, tako da oni sasvim dobro znaju kako je raditi pod sakom i upravom zvalavog psihopate. Jedini kod kojih bi mogao da se desi scenario koji si naveo, to su oni koji zele da "napreduju" u nekoj hijarhiji i karijeri. Svi ostali ce casno raditi do kraja, ma kakav god da bude!

Just now, TWEN FM said:

@svashtabezneshto Nije, Newsmax Adria je bio "Pregled dana" (tj. sadasnji "Dnevnik") i nista drugo, prethodni naziv TV NOVA S i koji je postojao godinu dana je bio TOP kanal.

@kronostime Naravno da pare ne smrde, medjutim je vecina novinara, reportera i urednika doslo na N1 sa pokojnih B92, PRVA i STUDIO B, tako da oni sasvim dobro znaju kako je raditi pod sakom i upravom zvalavog psihopate. Jedini kod kojih bi mogao da se desi scenario koji si naveo, to su oni koji zele da "napreduju" u nekoj hijarhiji i karijeri. Svi ostali ce casno raditi do kraja, ma kakav god da bude!

Dobar deo novinara sam upoznao `93 radeci na TV STB i, sem Veljka Pajovica koji je poseban primerak pozitivne budale, ostali su i te kako spremni da za odgovarajucu cenu rade sve sta im se kaze.

Jbg, novinari sa integritetom su izumrli jos pre ratova na ovim prostorima i pojavom privatnih medija.

17 minutes ago, kronostime said:

Jbg, novinari sa integritetom su izumrli jos pre ratova na ovim prostorima i pojavom privatnih medija.

Da im damo sansu?

4 minutes ago, villiem said:

Da im damo sansu?

Dati im sansu samo zbog imena je greska - verovalo se gomili novinara mnogo boljih, visprenijih i konkretnijih od ovih sada i gde su?

Ostoja, Galeb, Lila, Marko, Sanja...

Tijanic je bio odlican novinar u smislu da je mogao da napravi svakome ko ga je angazovao medij po najvecim standardima.

Njegovi licni kvaliteti po strani ali iza njega stoje Politika, BK, RTS i gomila stvari koje su i danas standartd dugo posle njegove smrti - vesti na svaki sat, npr.

Znam, preuzeo od drugih - ali on je to prvi uradio i to je opstalo do danas.

Novinari su ljudi, kao i svi drugi - nemojmo praviti neke idole od njih jer to nisu.

Napad na ekipu N1 (reporterka Maja Nikolic i kamerman) i razbijena im je kamera:

N1 Info RS
No image preview

(VIDEO) Napadnuta ekipa N1 kod Ćacilenda, muškarac razbio...

Jedan muškarac napao je ekipu N1 koja je snimala prostor nedaleko od Skupštine Srbije i tzv. Ćacilenda.
4 hours ago, TWEN FM said:

@svashtabezneshto Nije, Newsmax Adria je bio "Pregled dana" (tj. sadasnji "Dnevnik") i nista drugo, prethodni naziv TV NOVA S i koji je postojao godinu dana je bio TOP kanal.

@kronostime Naravno da pare ne smrde, medjutim je vecina novinara, reportera i urednika doslo na N1 sa pokojnih B92, PRVA i STUDIO B, tako da oni sasvim dobro znaju kako je raditi pod sakom i upravom zvalavog psihopate. Jedini kod kojih bi mogao da se desi scenario koji si naveo, to su oni koji zele da "napreduju" u nekoj hijarhiji i karijeri. Svi ostali ce casno raditi do kraja, ma kakav god da bude!

do newsmaxa nova s nije imala informativnu redakciju, newsmax pregled dana je emisija kojoj je i taj segment programa popunjen. georgiev došao za glodura, obućina sa rts-a, dimitrijević ne znam odakle. i tad je to bila trampovska desničarska televizija

zašto je za ovu vest bitno da se pomene da su i oni imali veze sa newsmax?

7 hours ago, kronostime said:

Dobar deo novinara sam upoznao `93 radeci na TV STB i, sem Veljka Pajovica koji je poseban primerak pozitivne budale, ostali su i te kako spremni da za odgovarajucu cenu rade sve sta im se kaze.

Jbg, novinari sa integritetom su izumrli jos pre ratova na ovim prostorima i pojavom privatnih medija.

Dobar deo novinara N1 i Nove je 93 bio maloletan, ili se uopste nije rodio. Hajde da ne generalizujemo, molim, u jednom ili drugom pravcu. Ovo nije do "davanja sanse", ovo je do toga da se ne krivi jedna grupa ljudi zbog grehova neke druge grupe ljudi.

Edited by Fins fleet

Bozic je danas propustio da na pitanje kakva je ovo danas poruka kaze da paravojska komanduje policijom. Po njemu su samo 'izvan zakona', sta to znaci, nista danas. Ako komanduju to je druga prica i drugaciji pritisak

...malo objašnjenje. Lučić je bio u SAD da rešava licencu za virtuelnog mobilnog operatera.

Koliko sam razumeo, tamo to ide mnogo lakše nego kod nas, ali je manja zarada po korisniku.

Ima već oko 130 virtuelnih provajdera.

Naravno, i ovim putem sva podrška kolegama sa n1 zbog razbijene opreme.

Ja kao neko ko jede taj hleba, sam apsolutno protiv lomnjenja opreme, spaljivanja prostorija i premlaćivanja kolega. Ko god da je i za koga god da radi.

Ali najiskrenije.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.