Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

6 minutes ago, copkillah said:

 

na to i mislim, smatram da se snaga precenjuje

 

da li postoji nešto, neki pozitivan efekat, za koji misliš da je neka od tih satira bila zaslužna?

 

Daleko vise prosecnih glasaca gleda Kesica od npr. Olje jer im je ta forma (satira) daleko zanimljivija, a preko nje se i pored (lakog) sadrzaja mogu plasirati konkretne drustvene poruke i politicki stavovi, sto npr. Kesic i cini  i to kao rezultat ima veci uticaj na glasacko telo od npr. Olje Beckovic. Koliko se to meri u glasovima to niko ne moze reci.

 

Ta vrsta talk show emisija je strasno uticajna i u drugim zemljama, to je daleko vise od zajebancije. Satira i komedija su jako oruzje.

 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ma ljudi, Pexa je naš čovek.

Prave se blesavi, ignorisi. Kvalitet postova i stavova se meri po tome kolko ce puta da se napise Vucicu pederu.

Link to comment

Meni je drago da serijal postoji, i drago mi je što je prizeman, i drago mi je da je sve te njuške konačno neko nedvosmisleno - i dokumentovano - prozvao/namazao govnima.

Manite se te priče “to je pravljeno za one koji će da gledaju a već sve to znaju”. Neka ga, leba ne jede. I nije tačno da svi sve to znamo o tim likovima. Ja ne znam, a gledam.
Plus, video dokument ostaje, i ne vidim problem da se sutra reprizira i na RTS-u.

 

Ako nema pravde za narod, neka barem ne bude mira za ta ogavna govna. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ponekad mi nikako nisu jasni ovakvi rantovi protiv emisija i serijala.

Bukvalno fazon selo gori a baba se češlja

 

Upravo si opisao to o čemu pričamo :lol:

 

Link to comment

Rant je protiv kvaliteta, kvalitet je karina. Kao što rantujemo i protiv sranje domaćih serija i filmova, možemo valjda i protiv dobronamjernih ali loše odrađenih dokumentaraca. 

  • +1 1
Link to comment
Naravno, u pitanju je prizemna politicka propaganda kafanskog nivoa koja nece doneti opoziciji nove glasace, a dobar broj opredeljenih opozicionih glasaca ima ovakve reakcije. Mene od samih naslova epizoda hvata transfer blama.
Pa kad tvoj uplaseni predsednik nece na N1 da dodje
Link to comment
A ti naso potrebu da se pravdas i to Filozofu[emoji38]. Ne vredi, ne moze se reci ni da je nesto sranje posto ide na N1 :sad:
Ne ide sranje na N1, jer tvoj predsednik Vucic se plasi da se tamo pojavi.
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

jer je on realno peta liga zla u Srbiji

I object, Your Honour.

Krlo je nezaobilazan gost Pinka i Hepija godinama u svim situacijama dakle, on jeste nezaobilazan Junak doba zlog. 

Što se kakvoće zlosti same tiče - tek to nije za potcenjivanje (o tom tipu zla sam pisala na temi o Biksi, da se ne ponavljam ovde.)

Meni su krstići veće zlo od vučića zato što su upravo krstići (a ne siromašni mile!!!) ti koji su dozvolili i aminovali metastazu vučića. U svakoj firmi i instituciji. ONI.

 

 

1 hour ago, James Marshall said:

ali pola kritika na njegov račun je bilo kako je on bio udarač daira i potpuno nebitan lik u "Idolima" i kako je bio mutav na svakoj žurci osamdesetih u Beogradu na kojoj se pojavio.

Dada, glupo i preblago su napravili niegov portret.

Ja bih, bez ikakvih komentatora u studiju, samo pola sata redjala njegove izjave na razne teme na Pinku u raznim kriznim situacijama i bukvalno napisala: ovo je činjenica, ovo je snimak njegovih izajva na temu, ovo je posledica njegovog agit-propa.

Može i muzika iz 6 dana juna da ide u pozadini.:fantom:

 

A snimak za kraj da bude onaj njegov tvit koji je pizda obrisala ako se ne varam…

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

I object, Your Honour.

Krlo je nezaobilazan gost Pinka i Hepija godinama u svim situacijama dakle, on jeste nezaobilazan Junak doba zlog. 

Što se kakvoće zlosti same tiče - tek to nije za potcenjivanje (o tom tipu zla sam pisala na temi o Biksi, da se ne ponavljam ovde.)

Meni su krstići veće zlo od vučića zato što su upravo krstići (a ne siromašni mile!!!) ti koji su dozvolili i aminovali metastazu vučića. U svakoj firmi i instituciji. ONI.

 

 

Možda subjektivno, ali Krlo je samo vidljiv, plus Krlo nije ideolog, Krlo je relativizator. Krlo je razočarao, jer je kao jedno vrijeme bio na pravoj strani, pa nas zato nervira, kao i njegov taj šatro intelektualni cinizam, a zapravo bezobrazluk. 

 

Prvi tier zla, Sotona lično je ON. 

Drugi je najuži krug ljudi tipa Brat, Mali, Brnaba.

Negdje između drugog i trećeg su recimo Vulin, Dačić i Željko Mitrović. Ne odlučuju ništa bitno ali saslužuju na visokom nivou. 

Treći su Vučević, Darko Glišić, Zvonko Veselinović, likovi koji drže solidne količine moći i ne libe se da ih upotrijebe. 

Četvrti su ovi lokalni gaulajteri, povjerenici, Branko Malović, Vučelić, Čović, likovi kojima je dato nešto na upotrebu da sjebavaju, Grčići i slični, ideolozi tipa onaj Raković i ovi koji nas zavađaju sa svijetom i okolinom, Jelena Trivan, Jorgovanka i slični. 

Peti su Krlo, Smajlovićka, Čarapa/Sarapa, Marić i ostali anal-litičari, oni su samo megafoni i ekrani, nerviraju nas jer ih vidimo i jer nas lažu u facu, prave nas glupim, pa se zato nerviramo, inače su vrlo nisko u lancu ishrane. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Peti su Krlo, Smajlovićka, Čarapa/Sarapa, Marić i ostali anal-litičari, oni su samo megafoni i ekrani, nerviraju nas jer ih vidimo i jer nas lažu u facu, prave nas glupim, pa se zato nerviramo, inače su vrlo nisko u lancu ishrane. 

Sve si ih lepo - i tačno - poredjao u lancu ishrane (mada mislim da si Jorgovanku mogao da unaprediš malo), ali ja pričam o efektu zla.

A tu su mi relativizatori zla i lukrativni preletači tog tipa odmah pored Sotone jer, kao što rekoh, oni su mu omogućili metastazu i v. usporen pad.

Od firmi, preko institucija, do medija - oni.

Ne bivše radikalčine, i ne Mile.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

Sve si ih lepo - i tačno - poredjao u lancu ishrane (mada mislim da si Jorgovanku mogao da unaprediš malo), ali ja pričam o efektu zla.

A tu su mi relativizatori zla i lukrativni preletači tog tipa odmah pored Sotone jer, kao što rekoh, oni su mu omogućili metastazu i v. usporen pad.

Od firmi, preko institucija, do medija - oni.

Ne bivše radikalčine, i ne Mile.

Ma mislim da je vidljivost tu očigledno svima nama bitniji faktor pa tako gledamo Krla i slične, ali efekat ukupnog, ajde neću reći zla (u smislu biblijskog Zla), ali onog lošeg po društvo, kumulativno, a i prelivajući, recimo veći je kod Miće™ Grčića nego svih medijskih zlotvora zajedno. To srozavanje i sjebavanje EPS-a ima takav trickle down efekat na sve nas, na sve, zbog tamošnjih krađa, korupcije, nepotizma, klijentelizma, mi svi kao društvo ispaštamo, finansijski, strukturno, vrijednosno. Ovi medijski poslenici su samo oni prvi koje ugledamo, ispod površine (ti to znaš bolje nego ja) se valja takav javašluk i muljanje i upropaštavanje, da svako od nas ima samo svjedočenje o fragmentu naše sveukupne propasti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...