Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

Imam pomiješana osjećanja o tom serijalu, s jedne strane mi je ok da te govnare iz drugog plana razvlače po patosu i mađu govnima, jer su zaslužili, ali nekako mi je suviše ištvankaićevskotomolovrekovićevski nivo priče, koa otprilike da sjedim u kafani i slušam pijana tračarenja nekom iza leđa. Da je takva emisija o nekom iz opozicije na Pinku, ne da ne bih gledao, već bih bio u fazonu "pa da, jebeni REM ne radi svoj posao, naravno da ne radi". 

O nekoj edukativnoj ulozi da ne govorim, odgledao sam emisiju o Krlu22 i nisam bukvalno čuo niti jednu informaciju koju nisam znao, jedino što je iskakalo iz standarda je bilo pojavljivanje Džesi. 

  • Replies 3.8k
  • Views 451.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Šta je sa Danicom Vučenić?

2 hours ago, James Marshall said:

Imam pomiješana osjećanja o tom serijalu, s jedne strane mi je ok da te govnare iz drugog plana razvlače po patosu i mađu govnima, jer su zaslužili, ali nekako mi je suviše ištvankaićevskotomolovrekovićevski nivo priče, koa otprilike da sjedim u kafani i slušam pijana tračarenja nekom iza leđa. Da je takva emisija o nekom iz opozicije na Pinku, ne da ne bih gledao, već bih bio u fazonu "pa da, jebeni REM ne radi svoj posao, naravno da ne radi". 

O nekoj edukativnoj ulozi da ne govorim, odgledao sam emisiju o Krlu22 i nisam bukvalno čuo niti jednu informaciju koju nisam znao, jedino što je iskakalo iz standarda je bilo pojavljivanje Džesi. 

Naravno, u pitanju je prizemna politicka propaganda kafanskog nivoa koja nece doneti opoziciji nove glasace, a dobar broj opredeljenih opozicionih glasaca ima ovakve reakcije. Mene od samih naslova epizoda hvata transfer blama.

ehehehe, Maršale, zar te bar malo nije blam :D

Pa troluje pa troluje, šta sad, treba prestati iznositi svoje mišljenje jer će neko sa agendom da se ko fol složi sa tim. Realno je serijal sranje. 

4 minutes ago, James Marshall said:

Pa troluje pa troluje, šta sad,

Nekad se za trolovanje slalo na klupu... :fantom:

 

6 minutes ago, James Marshall said:

 Realno je serijal sranje. 

 

i ništa mu ne fali da se emituje kao takav, pošto je generalna informisanost običnog čoveka o nepočinstvima junaka iz drugog ešalona, koji drže ovaj režim na plećima, skoro pa nikakva. 

Što se tiče pijanih tračarenja, da li su tračevi, tj tvrdnje koje su se iznosile u emisiji tačne ili ne? To je jedino bitno. Da li su tebi te informacije poznate je potpuno nebitno.

 

Uz ogradu da nisam gledao emisiju o Krlou.

Edited by Filozof manijak

8 minutes ago, James Marshall said:

Pa troluje pa troluje, šta sad, treba prestati iznositi svoje mišljenje jer će neko sa agendom da se ko fol složi sa tim. Realno je serijal sranje. 

A ti naso potrebu da se pravdas i to Filozofu:lol:. Ne vredi, ne moze se reci ni da je nesto sranje posto ide na N1 :sad:

Ma ljudi, Pexa je naš čovek.

Edited by Milošica

7 minutes ago, Filozof manijak said:

i ništa mu ne fali da se emituje kao takav, pošto je generalna informisanost običnog čoveka o nepočinstvima junaka iz drugog ešalona, koji drže ovaj režim na plećima, skoro pa nikakva. 

Što se tiče pijanih tračarenja, da li su tračevi, tj tvrdnje koje su se iznosile u emisiji tačne ili ne? To je jedino bitno. Da li su tebi te informacije poznate je potpuno nebitno.

 

Uz ogradu da nisam gledao emisiju o Krlou.

 

gledaoci serijala su informisani, oni neinformisani, prilično sam siguran, neće ni gledati isti

 

dakle zadovoljava se niša uz praktično nikakav dodatni efekat

10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

i ništa mu ne fali da se emituje kao takav, pošto je generalna informisanost običnog čoveka o nepočinstvima junaka iz drugog ešalona, koji drže ovaj režim na plećima, skoro pa nikakva. 

Što se tiče pijanih tračarenja, da li su tračevi, tj tvrdnje koje su se iznosile u emisiji tačne ili ne? To je jedino bitno. Da li su tebi te informacije poznate je potpuno nebitno.

 

Uz ogradu da nisam gledao emisiju o Krlou.

 

koje tvrdnje? Da je Nebojša Krstić pretenciozno isprazno govno? Pa to je vrijednosni sud. I uglavnom su takva i mišljenja sagovornika. Kažem ti, kafanska priča, i to vrlo niskog nivoa. Nema tu nikakve informativnosti, tako da to o generalnoj informisanosti običnog čovjeka, tu priču možemo mačku o rep. Kome je potrebno da u 2022. uvidi koliko je Šešelj govno od čovjeka, tom teško da će i danas nešto doprijeti do mozga. Ili Vučela. 

Drugo stvar, običan čovjek ne gleda ni N1, a pogotovo ne gleda ovakve emisije. Ovo je jedno te isto po hiljaditi put jednoj te istoj publici. Eto, ni ti nisi gledao, kapiram da je rič ove emisije jedno 1% gledalaca N1. 

Ne slažem se, samo ne znam kako bi dokazao tvoju tvrdnju, ili opovrgnuo.

 

 

Quote

 

dakle zadovoljava se niša uz praktično nikakav dodatni efekat

 

I to je nešto, ako nema štetnog efekta.

Edited by Filozof manijak

Pa počelo je od tvoje tvrdnje da od ovakvih emisija ima neke koristi. iskreno, ja ih ne vidim, a više sam komentarisao nivo i način komunikacije te emisije, meni je to upravo ono što mi smeta i kod naprednjaka, taj nivo nekakve zlobe koji izbija kad pričaju o drugoj strani. Volio bih da to isčezne iz našeg javnog govora na svim stranama. Nekakav jal koji potiče iz nemoći, to izbija, baš onako jadno. 

Jedina vrednost™ tog serijala je što će MOŽDA da trigeruje nekog od obrađenih gmazova. I tu se priča završava otprilike. Eventualno Anu Brnabić, Ljiljanu Smajlović... Mislim da su ostali otporni.

i neki kratkotrajni "he he, e jes' mu reko" osjećaj koji se vrlo brzo zamijeni sa daleko turobnijim "jebote šta smo dozvolili, ko je neki kurac u našem društvu", koji peče mnogo duže. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.