Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
49 minutes ago, morgana said:

ja sam nesto pocela, ako mislis na 'ona se budi' s kcerkom bjelogrlic, ali mi se ucinilo da je pojacano opstemjestaski pa sam odustala.

 

Da, da. Ja sam nešto dijagonalno gledala, usput (pa razmišljam da li da pustim celu od početka). I meni se to učinilo. Razmišljala sam o izboru sagovornica. Dženeta Agović, pun pogodak. Ali zašto se BS gura u svaku moguću temu o ženama, mislim koji je to ona autoritet?

  • +1 3
Link to comment

mene vise brine sto je zovu u svaku mogucu temu o zenama, ok, ona voli i promovise ali daj da cujemo sta znam nekog iz domena sociologije, kulturologije, rodnih studija, psihologije, nema smisla svesti temu u ovako visokom procentu na biljanu i slicne, pa ni uz njihovu najbolju namjeru.

kad gledam tv imam dojam da socioloska istrazivanja vise ne postoje nego je sve na utisku prominentnijih javnih licnosti, a nije tako

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
Just now, morgana said:

mene vise brine sto je zovu u svaku mogucu temu o zenama, ok, ona voli i promovise ali daj da cujemo sta znam nekog iz domena sociologije, kulturologije, rodnih studija, psihologije, nema smisla svesti temu u ovako visokom procentu na biljanu i slicne, pa ni uz njihovu najbolju namjeru

 

Da, to sam i htela da kažem, možda sam se loše izrazila - zašto je pozivaju? Priča opšta mesta, a s druge strane ima dosta taloga na glavi da bi imala neki ogroman kredibilitet. S druge strane, mogu iz mesta da nabrojim deset drugih imena koja bi imala šta da ispričaju i da dokumentuju daleko bolje od nje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...