Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

ovaj petar gajić ima da završi u ludnici. gledam ovu reportažu, ne okreći se tigre, snima na jugu, vranje, leskovac, ljude koji su ostali bez posla, penzose, trpe gladni... horor uživo

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, pt 2.0 said:

Beograd na vodi - privatni grad, na YT.

Osećam teskobu i fizičku mučninu tokom gledanja.

taman imaš vremena do večeras da odgledaš, ne okreći se tigre i onda premijerno, ana je tu. do ujutro ćeš imati i čir na želucu i tumor na mozgu.

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

taman imaš vremena do večeras da odgledaš, ne okreći se tigre i onda premijerno, ana je tu. do ujutro ćeš imati i čir na želucu i tumor na mozgu.

za ne okreći se tigre moram neki alkohol da kupim, znam sebe.

a ovo sa anom ne znam sta je.

 

stvar je u tome sto se, izmedju ostalog, sećam svih tih dogadjaja, protesta, rušenja u noći nakon izbora, maketa i djulijanija, svakog našeg silovanja tokom godina, i ruganja dok nas siluju. stvarno osećam neopisiv bes i volela bih da te štakore vidim na dugoročnim robijama. btw, tako se jasno vidi u izjavama od onda na licima siniše malog i žvalavog govneta da lažu. 
premotavam svoj život od 2014. do danas, kako je nastajao bnv od ideje do realizacije, tako je zatvor u kojem živim imao sve deblje zidove.

jbt ja ću ih stvarno goniti do smrti, i platiti svaku cenu za to. iskonski ih mrzim zbog savamale i zbog orgijanja na krovovima 2020. i lažiranja broja mrtvih. to nikada neću zaboraviti, to ukidanje države i terorisanje naorda.

kao ni odnos prema ocu onog dečka što je poginuo u namenskoj industriji (nije to manekenska pista).

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

moje secanje na rusenje u savamali, odnosi se na ubistvo jedne predivne kafane - savski ekspres. obicna kafana sa dobrom klopom na podobnoj lokaciji za zvaljavi olos koji je taj prostor prepoznao kao svoj.

 

tu smo isli na dobru klopu, najobicnije pijancenje, a ponekad na zagrevanje pred neki lepi koncert u kc gradu. mislim da smo zaseli bas kad je steve wynn nastupao u kc gradu, to je, recimo, 2015., a godinu dana kasnije kafana je bukvalno prepolovljena. to je bilo 2016.

 

dosli smo posle par nedelja nakon rusenja, valjda, jbmliga koliko kasnije, secam se osvetljenog geo zavoda, no, kafana radi.

ali, sa ulaza vidis da fali pola kafane. mislim da se gospodja vlasnica zove nada, prepoznaje nas, sedamo i sve je super, pita sa vrata sta pijete, pijemo voups, jedemo rostilj, a za pocetak rakija.

 

u sebi se mislim, nista nije super, sestro slatka, fali ti pola kafane.

 

seda gospodja nada za stol sa nama (i dalje mislim da se tako zove/zvala), vec je kraj veceri i isprica svoju jezivo tuznu pricu da joj je u tom nestanku™ polovine kafane, nestalo i pica i ica. u nekoj vrednosti, a kafana prometna.

 

da joj je jedna butkica i jedno niksicko izgorelo, zlocin je. a ne pola kafane i robe koju je stekla svojim radom.

 

 

Edited by holden kolfild
slovo
  • +1 5
Link to comment
Quote

Dokumentarni film "Četiri oca" je paralelna priča četiri oca iz četiri različita grada iz regiona čiji je tragičan gubitak dece obeležio i njihove i živote mnogih od nas.

To je priča o uzrocima i posledicama nepostojećeg ili slepog i gluvog sistema za ljude koji ne odustaju od prava na pravdu i istinu. Istovremeno njihova borba postaje i naša borba i zajedničko osećanje nemoći pri pomisli da bi svako od nas mogao biti jedan od njih.

Četiri oca su Igor Jurić (Subotica), Muriz Memić (Sarajevo), Davor Dragičević (Banjaluka) i Milovan Milivojević (Lučani).

Njihova ispovest posvećena je svima onima koji su u sličnoj situaciji, pa i ako manje vidljivi svakako prolaze isti put, a njih na žalost nema malo.

Dokumentarni film Rade Đurić, subota u 20h na TV N1.

https://rs.n1info.com/vesti/dokumentarni-film-cetiri-oca-subota-u-20h/

Link to comment

Mislim da je N1, iz najbolje namere, debelo odmogao opoziciji a u prvom redu Đilasu. Sve je kulminiralo na KZŠ starog/novog predsednika svega i svačega u Srbiji. 

 

Nisu oni preokrenuli ni jednog njihovog, samo su ih još više iznervirali da idu i da glasanju kako su i mislili. 

Link to comment
Mislim da je N1, iz najbolje namere, debelo odmogao opoziciji a u prvom redu Đilasu. Sve je kulminiralo na KZŠ starog/novog predsednika svega i svačega u Srbiji. 
 
Nisu oni preokrenuli ni jednog njihovog, samo su ih još više iznervirali da idu i da glasanju kako su i mislili. 
Nije njihov posao da preokrenu ili ne.
Problem može da bude da li oni lupetaju sa pitanjima ili ne.
Tj. da li valja to što rade sa "zanatske" strane.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Gde je studio jutarnjeg na N1?

 

Na Kosutnjaku Ili u Omladinskih brigada?

 

pozvali su te da porediš Vučićeve i Đilasove natalne karte?

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...