Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

TIh sportklubova i Arena jedno petnaestak, žali bože para i bandwidth-a, kapiram da postoji publika za svaki od tih sportova, al ovako sve na gomilu, pojma nemam, još sa silnim današnjim striming servisima... Ja sebe nekad uhvatim da gledam Dote i Kanter na esports kanalima, a i Šopster, sramim se priznati.

Link to comment
On 19.3.2022. at 18:18, munze said:

ja dve godine nemam tv. jedino sto mi nedostaje su HGTV i 24kitchen

a lov i ribolov?

On 19.3.2022. at 21:03, mraki said:

Ajde sve drugo razumem, ali da neko stvarno gleda Shoppster tv…

Ono, namenski prebaci na to i gleda? :unsure:

ja gledam da se uspavam

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, slepa živana said:

a lov i ribolov?

ja gledam da se uspavam

ne bre žile. lovce ne volem, a ribolovci mi nikad nisu bili jasni, dok se nisam oženio. sad ih kapiram, pobegnu malo ljudi od žene i sitne dece- :riba:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
On 18.3.2022. at 8:29, Sammael said:

Jesam dobro shvatio odjavnu špicu da će i Vesna Pešić da dobije epizodu? Za šta nju mogu da drndaju osim za belolistićarenje i nepogrešivo pogrešan stav u odsudnom momentu?

Ne, samo  je odbila da ucestvuje..mada, nije da  joj nije mesto tamo..smorila me emsisija o LJ.S. iskreno..najjaca emsiija mi je ipak, bila o Vuceli, kao pilot koji nije nadmasen..

Link to comment

Ali opasno mi idu na ganglije ove varijante gde se zapravo prošireni prilozi/reportaže za redovni program zovu "dokumentarnim filmovima".
Tako su i sjebali martovski festival davno, bilo je priče da će uvesti neku restrikciju.
Da se razumemo, to je počelo davno pre N1..







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Била је прича да неће то пре избора да не буде да су необјективни и да навлаче против Вучића…

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Koliko je teško instalirati spelčeter u Word ili već koji program za obradu teksta koriste ovi na N1? Toliko ima grešaka kako na sajtu tako i u krolovima i kajronima.

 

Čak i da imaju neko custom rešenje može da se podesi preko Windows-a.

 

Ovako deluju baš neozbiljno.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...