Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Pa i tu se može diskutovati o tome šta će Šešelj u toj epizodi, njegova djela govore dovoljno o njemu, ima ih za sapunicu od 150 epizoda, ne treba mu se davati prostor da truje dodatno. :D

Link to comment

tek sad sam nabasala na serijal janka baljka "decenijAVlasti"... počela da gledam.

depresija kao takva kako smo propadali, i šta je sa galerijom likova, domaćeg i belosvetskog ološa koji je tu prodefilovao.

i još uvek defiluje.

poražavajuće.

Link to comment
2 minutes ago, djordje geprat said:

kada će da ukinu ono da smo mi svet a ge milunka prima studenta pa posle udaje ćeru. popela mi se..... da ne kažem gde.

 

jedino objasnjenje mora biti da je ponos kandidat unuk, cuvaju za grande finale

  • Haha 2
Link to comment

Jesam dobro shvatio odjavnu špicu da će i Vesna Pešić da dobije epizodu? Za šta nju mogu da drndaju osim za belolistićarenje i nepogrešivo pogrešan stav u odsudnom momentu?

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Jel bio Dacic u tom serijalu? Da li je bio iko iz SPS-a?

 

Oni su najvece zlo Srbije u poslednjih 32 godine, a sve ostalo su posledice.

Bio. Koliko ja njih mrzim, onako neljudski.

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, Milosh76 said:

Oni su najvece zlo Srbije u poslednjih 32 godine.

Jesu oni zlo al smo i mi budale, trebalo je zapaliti skupštinu kad su ušli u koaliciju da DS pa bi se možda zamislili i jedni i drugi

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Jesam dobro shvatio odjavnu špicu da će i Vesna Pešić da dobije epizodu? Za šta nju mogu da drndaju osim za belolistićarenje i nepogrešivo pogrešan stav u odsudnom momentu?

 

Ne, na kraju stoji ko je sve odbio da bude sagovornik. Zvali su i junake i nejunake.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, igoraki said:

Jesu oni zlo al smo i mi budale, trebalo je zapaliti skupštinu kad su ušli u koaliciju da DS pa bi se možda zamislili i jedni i drugi

 

Da nije DS napravio dogovor sa SPS, Vucic bi jos tada bio na vlasti.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Jesam dobro shvatio odjavnu špicu da će i Vesna Pešić da dobije epizodu? Za šta nju mogu da drndaju osim za belolistićarenje i nepogrešivo pogrešan stav u odsudnom momentu?

Je li ona beše nazvala Vučića Šarlom de Golom?!

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...