Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Ja sve cekam Ljilju Smajlovic, najvse, jer ne znam cime se ona toliko kvalifikovala da  bude obradjena, vise od Marica npr..slobodno me uputite, kakve grehove je Ljiljana Smajlovic pocinila

Link to comment
On 28.2.2022. at 18:51, renne said:

U sredu Krlo na tapetu u Junacima...

 

Odgledala Krloa, ne znam, nekako mi on tu ne ide uz ove krvoloke do sada. Bubašvaba koja odrađuje posao za neku paru, kakvih je milion oko ovih bolesnika na vlasti.

 

Ako već prave emisije, onda je možda Tadić više zaslužio emisiju, jer se u epizodi o Krlu, upravo Tadić pominje skoro kao glavni glumac. Krlov najbolji drug, Krle uveo Tadića u politiku (ili predsedničku trku), Tadić ga postavio gde ga je postavio i plaćao ga, Tadić ga vodio na intervjue gde mu je ovaj upadao u reč. Brt, nije Krle ispuzao sam...

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, Tihajeza said:

 

Odgledala Krloa, ne znam, nekako mi on tu ne ide uz ove krvoloke do sada. Bubašvaba koja odrađuje posao za neku paru, kakvih je milion oko ovih bolesnika na vlasti.

 

 

 

Da, ali nije Krlo kao svi ostali. Krlo je izvorno iz ekipe koja je starila i postajala zrela tako da bude naša. Da se to podrazumeva. 

 

U tom smislu, Krlo je neka vrsta "izdajnika", možda je ovo posveta tom delu njegove ličnosti.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Da, ali nije Krlo kao svi ostali. Krlo je izvorno iz ekipe koja je starila i postajala zrela tako da bude naša. Da se to podrazumeva. 

 

U tom smislu, Krlo je neka vrsta "izdajnika", možda je ovo posveta tom delu njegove ličnosti.

 

Ali ako tako gledaš, i taj Tadić je trebalo da se podrazumeva kao naš. Pa je napravio Krstića ovim što jeste.

Tadić je tu izdao, onako, ne što je hteo, nego pglu. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...