Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

i to je meni slično onome, što vodim večite rasprave na ovom forumu na temu nekih tzv satiričnih emisija - te stvari nemaju nikakvu težinu jer su samo za tu određenu nišu gledalaca i služi upravo za taj, što si ti lepo napisao, kratkotrajni "he he, e jes' mu rekao" osećaj. OK, ne škodi, ali nije i da nešto specijalno pomaže.

 

  • Replies 3.8k
  • Views 451.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne slažem se, samo ne znam kako bi dokazao tvoju tvrdnju, ili opovrgnuo.

 

 

 

I to je nešto, ako nema štetnog efekta.

Pa ima stetnog efekta, to je ono sto Marshall pise.

 

"više sam komentarisao nivo i način komunikacije te emisije, meni je to upravo ono što mi smeta i kod naprednjaka, taj nivo nekakve zlobe koji izbija kad pričaju o drugoj strani. "

 

Pink i Informer nivo, naprednjacki.

Realno, Marsal i ja smo poceli hejtovati serijal posle one epizode o Ceci :fantom:

Edited by Milošica

1 minute ago, copkillah said:

i to je meni slično onome, što vodim večite rasprave na ovom forumu na temu nekih tzv satiričnih emisija - te stvari nemaju nikakvu težinu jer su samo za tu određenu nišu gledalaca i služi upravo za taj, što si ti lepo napisao, kratkotrajni "he he, e jes' mu rekao" osećaj. OK, ne škodi, ali nije i da nešto specijalno pomaže.

 

Ne slazem se, satira i komedija mogu biti jako politicko oruzje, jer dobacuju do sirokog kruga ljudi. Kesic je daleko uticajniji i bitniji za opozicionu agendu nego Olja Beckovic.

pa kad je tu promašen ne fudbal, već galaksija :fantom:

4 minutes ago, Pexa said:

Pa ima stetnog efekta, to je ono sto Marshall pise.

 

"više sam komentarisao nivo i način komunikacije te emisije, meni je to upravo ono što mi smeta i kod naprednjaka, taj nivo nekakve zlobe koji izbija kad pričaju o drugoj strani. "

 

Pink i Informer nivo, naprednjacki.

Kog tačno štetnog efekta?

Da neće nekog od opredeljenih glasača opozicije ove emisije oterati u apsitnenciju?

8 minutes ago, James Marshall said:

i neki kratkotrajni "he he, e jes' mu reko" osjećaj koji se vrlo brzo zamijeni sa daleko turobnijim "jebote šta smo dozvolili, ko je neki kurac u našem društvu", koji peče mnogo duže. 

meni je ovo dovoljno da serijal smatram potrebnim. možda će neko novi i da pogleda pa da mu sine. ne znamo. ako se misli da je nepotrebno ono što već znamo, onda je gomila programa višak.

BT je jedan od većih junaka ovog zla i mesto mu je u ovom serijalu.

Pa neće, ali svakako neće ni popraviti jednu od stvari koju su naprednjaci rasturili do temelja, a to je kultura političke komunikacije. Jedno je šta mi ovdje pričamo, sprdamo se, šta pričamo sa ukućanima, ali ovo je emisija na televiziji koja puca na to da bude etalon nekog novog sistema političke diskusije. 

1 minute ago, djordje geprat said:

meni je ovo dovoljno da serijal smatram potrebnim. možda će neko novi i da pogleda pa da mu sine. ne znamo. ako se misli da je nepotrebno ono što već znamo, onda je gomila programa višak.

BT je jedan od većih junaka ovog zla i mesto mu je u ovom serijalu.

 

moja kritika je na sasvim drugom mjestu. Navrzo sam se na epizodu o Krstiću jer je on realno peta liga zla u Srbiji, ali pola kritika na njegov račun je bilo kako je on bio udarač daira i potpuno nebitan lik u "Idolima" i kako je bio mutav na svakoj žurci osamdesetih u Beogradu na kojoj se pojavio. Mislim, sve to stoji, ali koji je kvalitet tih informacija sem što reče CK da možda iznervira dotičnog da se dodatno blamira. Ali ne mogu se oni dovoljno izblamirati da to ima nekog efekta na glasače. 

ja sam se fokusirao na ovo tvoje. peče me vrlo

Quote

osjećaj koji se vrlo brzo zamijeni sa daleko turobnijim "jebote šta smo dozvolili, ko je neki kurac u našem društvu", koji peče mnogo duže. 

 

To može da se uradi i u emisiji čisto faktografskog tipa, a ne dovoditi talking heads koje će iznositi paušalne ocjene tipa "jadan", "iskompleksiran", "smrde mu noge" i slično. O nedjelima ove ekipe više govore fakti nego sva mišljenja Tamare Skroze ili Bobana Stojanovića. 

Meni je ta retrospektiva Krlove mladosti dobra stvar da se gledaocu prikaže kako je jedan mutavi nebitan nikogović zahvaljući naprednom režimu i opštem raspadu ovog društva isplivao na zelenu granu i sisa budžetske pare kao nadoknadu za svoje crvjezikovkse usluge. kao i to kakav tip varajića i lopova prooviše ovakav režim.

 

To što je Bota prvi promovisao Krloa u svet srpskog politiĆkog đetseta ću iskusno prećutati. :fantom:

14 minutes ago, Pexa said:

Ne slazem se, satira i komedija mogu biti jako politicko oruzje, jer dobacuju do sirokog kruga ljudi. Kesic je daleko uticajniji i bitniji za opozicionu agendu nego Olja Beckovic.

 

na to i mislim, smatram da se snaga precenjuje

 

da li postoji nešto, neki pozitivan efekat, za koji misliš da je neka od tih satira bila zaslužna?

 

11 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je ta retrospektiva Krlove mladosti dobra stvar da se gledaocu prikaže kako je jedan mutavi nebitan nikogović zahvaljući naprednom režimu i opštem raspadu ovog društva isplivao na zelenu granu i sisa budžetske pare kao nadoknadu za svoje crvjezikovkse usluge. kao i to kakav tip varajića i lopova prooviše ovakav režim.

 

To što je Bota prvi promovisao Krloa u svet srpskog politiĆkog đetseta ću iskusno prećutati. :fantom:

To ti jedino i preostaje

Bravo na čeripikingu, i promašenom zaključku

 

 

Esid: bar nisi ubacio Đilasa, jedan evidentan napredak :D

Edited by Filozof manijak

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.