Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

10 minutes ago, Luther said:

Bonus mu je što nije, kao komunistički drugari mu, to radio iz otete vile na Dedinju ali ga to ne čini ništa manje licemernim.

Koliko licemernim na skali licemernosti od 1 do 10 u odnosu na nekoga ko je negde pocetkom 80-ih godina 20. veka zavrsio Ekonomski fakultet BU, morao pri tom da nauci i otklima glavom na politicku ekonomiju sa Kapitalom kao glavnom literaturom, da napamet zna Teoriju o visku vrednosti, ne smejuci ni da шукне, a kamoli popreko pogleda ili se podsmehne jednom, na primer,Tihomiru Vlaskalicu, i da posle diplomiranja nastavi da radi kao dipl. oecc. (tako se kaze?) na bazi znanja stecenih u gore pomenutoj visokoobrazovnoj instituciji?

A da se na sve to ni jednom recju ne pobuni, makar ono mladalacki, nego cuti sve do otkrovenja pocetkom 90-ih, kada mu se prilikom posete Hilandaru ukazala sveta Алиса Зиновьевна Розенбаум Ayn Rand i konacno mu otvorila oci?

I usta.

Pitam za druga.

Koču. :D

Link to comment
9 minutes ago, Ivo Petović said:

Ayn Rand koja je godinama primala social security i medicare ili neka druga Ayn Rand?

Da je bas godinama - nije.

Uostalom, posrecilotm joj se da je zadesila faza primenjenog kapitalizma za poprilicno negovanom social security i medicare: danas bogami...

Uostalom, ne vidim vezu sa mojim pitanjem.

Link to comment

Jeste, nekih 8 godina, nakon što je obolela.

 

Anyway, pravi si preozbiljni komunista u kožnom mantilu. Opusti se, moj odgovor nema veze sa tvojim pitanjem, već sa konstatacijom da je Koča licemer (iako je mogao da ladi jaja sve vreme, a on fasovao zatvore, pešačenja do Kosmaja i, ajmo reći, herojstvo iz prve linije u jednom od najbrutalnijih testova ljudske psihe), a ova propagatorka individualizma nije, iako je pribegla primanju omražene državne pomoći kad je bilo stani pani za njeno dupe.

 

Pri čemu ja nisam neki baš levičar (bar ne u teoriji), ne volim ljude, i u startu mi je ova dama bliža, ali ono...nisam pao sa marsa i imam više od 18 godina, pa kapiram da cela ta priča nema veze sa mozgom, iako možda može da zvuči kul :) 

Edited by Ivo Petović
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

...iako je pribegla primanju omražene državne pomoći kad je bilo stani pani za njeno dupe.

Na ovaj deo nisam hteo/smeo da se osvrcem, da ne uvredim Luthera... :D

A sto se tice ideoloskih (dis)kvalifikacija sa sve koznim mantilima, sta da ti kazem, osim:

4 minutes ago, Ivo Petović said:

cela ta priča nema veze sa mozgom... 

Osim, mozda, i sala na stranu iskljucivosti poput ovde demonstrirane Lutherove zbog koje sam i krenuo u zezanje...

I nedocekao odgovor.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 8.11.2021. at 9:48, morgana said:

kako spinuje vjeroucitelj trenutno na tv-u. odmah da ga sns komunikacijski tip angazuje.

 

voditeljka ga ne prekida.

a odličan im je i izbor sagovonika. mucavi verbić sa anegdotom o al kaidi.

 

plus popodne gost onaj istoričar ristić, ovog puta malo iskrenog žaljenja zbog zanemarivanja jasenovca

 

bože me sačuvaj

Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

a odličan im je i izbor sagovonika. mucavi verbić sa anegdotom o al kaidi.

 

plus popodne gost onaj istoričar ristić, ovog puta malo iskrenog žaljenja zbog zanemarivanja jasenovca

 

bože me sačuvaj

 

ma sve jači su sa gostima. nekidan poslije skandala sa dočekom krivokapića u farmerkama pošto je ministar poljoprivrede do aerodroma išao preko njiva, oni zovu medojevića i čedu jovanovića da objektivno protumače. 

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, morgana said:

 

ma sve jači su sa gostima. nekidan poslije skandala sa dočekom krivokapića u farmerkama pošto je ministar poljoprivrede do aerodroma išao preko njiva, oni zovu medojevića i čedu jovanovića da objektivno protumače. 

ono je bilo negledljivo. čak je i vesna pešić potvrdila da ne može da prati :lol:

  • Haha 2
Link to comment

Meni je još jače kad zovnu Ljuba Filipovića, čovjeka koji je promašio svaku prognozu koju je dao glede izbora u CG u posljednjih par godina :lolol:

Mislim, ok, on promašuje jer botuje, ali šta ga onda zoveš koji krasni

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...