Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Šta se dešava sa glasom Nataše Miljković? Pratim to jako dugo, pošto me iritira dok slušam, ona stalno deluje kao da treba da se iskašlje dok govori. U čemu je stvar(nadam se da nije neka bolest)?!

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
Bosanci i Hrvati imaju dosta bolje studije. Pogotovo Bosanci.
Vidi se da ovima u Bg nedostaje prostora.
Nije pitanje samo prostora, prosto nisu hteli da ulažu kintu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
48 minutes ago, slepa živana said:

ja mislim da im je to novi fazon.

 

Ne znam...izgleda mi kao nešto privremeno, sklepano u ćošku dok se gradi nešto drugo. Mislim konkretno na studio odakle idu vesti i dnevnik, ne znam da li je i ostatak programa u toj scenografiji. 

Link to comment
24 minutes ago, AcaRadio said:

 

Ne znam...izgleda mi kao nešto privremeno, sklepano u ćošku dok se gradi nešto drugo. Mislim konkretno na studio odakle idu vesti i dnevnik, ne znam da li je i ostatak programa u toj scenografiji. 

da da. i ja sam na to mislila, na dnevnik. drugačiji su ekrani u pozadini, u kadru su spikerkine noge i ceo sto sa papirčinama. ne deluje mi to privremeno, nego kao neki novi koncept. 

Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

da da. i ja sam na to mislila, na dnevnik. drugačiji su ekrani u pozadini, u kadru su spikerkine noge i ceo sto sa papirčinama. ne deluje mi to privremeno, nego kao neki novi koncept. 

 

Pa ostaće im taj studio za dnevne emisije kao što je bio i do sada.

Valjda će da sređuju onu scenografiju za dnevnik.

Edited by msv
Link to comment
2 minutes ago, msv said:

 

Pa ostaće im taj studio za dnevne emisije kao što je bio i do sada. Možda sređuju scenografiju za dnevnik.

moguće. onda se neko zajebava u međuvremenu pa eksperimentiše. možda im sutra bude snimao i cipele :lol:

Link to comment
Quote

N1 Srbija - Noviteti

Ljubaznošću čelnih ljudi N1 (Srbija) dobili smo odgovore na pitanja gledalaca koje se odnose na emisije, novitete i promene.

Trenutni studio:

- Ovo je privremeno rešenje dok se rekonstruiše scenografija Dnevnika i drugih emisija u velikom studiju. I ovaj studio će se koristiti ali samo za pojedine emisije. 

- Emisija Danice Vučenić počinje sledećeg ponedeljka. Početak je u vezi sa rekonstrukcijom studijskih kapaciteta, a publika će moći da je vidi u terminu od 19.30.

- Uskoro počinje još tri nova formata o kojima će N1 obavestiti publiku narednih dana.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...