Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

1 hour ago, ducca said:

Jeste rečeno da su tiraži bili šestocifreni sa Cvetak zanovetak albumom, a pre toga Skrozza kaže ne bi dobacila dalje od šatre. To je ipak u najmanju ruku diletantska izjava bez ikakve osnove i bazirana na ličnom animozitetu, taj deo su trebali iseći čisto da im koleginica ne bi ispala tupava i ostrašćena. Kakva god da je, ona je i pre Arkana bila već zvezda, svidjalo se to nekome ili ne. 

naravno, i to 'osvajanje' zvezde je bilo i predstavljeno kao neminovan chin, to joj je bukvalno sledovalo, najveca zvezda - najveci ratnik, neshto kao boba i brena za srbe. tj nove srbe.

Edited by gospa buba
Link to comment

Cvetak zanovetak je u vreme kad je bila sa Lukićem... Tako joj je Marina T. par pesama koje su "telegrami", napisala...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Klimavo je ovo. Ali ne mislim da je loše, samo je moglo mnogo bolje. 

Jednostavno, ima tu i više nego dovoljno zla oko nje da se napravi dokumentarac bez slabih delova, i razvodnjavanja.

Link to comment

Ovo je TV Renoar za ono sinoc...

Zabavno, dobro izmontirano, jasno razgraniceno sta je stav, a sta cinjenica. I pre svega, delotvorno i poucno.

 

  • +1 4
Link to comment

slazem se. s tim da nema obaveze da sadrzaj bude zabavan.

 

btw nisam voljela ovaj talas b92 dokumentaraca sa debelim slojem zabave, onaj o jugoslaviji me najvise nervirao. 

Edited by morgana
Link to comment

sad sam pogledala ovaj film sa b92. kako ljudi deluju razočarano 2004. a kako smo samo maestralno zaglibili do današnjih dana.

nego, šta znači ono sinoć kad je zamagljena slika, valjda zbog tih pretnji žigom, pravima... pa piše, što počne u besu završi u sramoti?

  • +1 3
Link to comment

Pa ne znam, može se to sve što kaže reći i bez toliko emocionalnog investiranja, ono, "pevaljka" i taj način da se neko izvrijeđa, kao da joj je Ceca ukrala momka. Može se sve to reći bez tog figurativnog začepljenja nosa, ima tu kulturrasizma.

  • +1 1
Link to comment

Pa ne znam... Šta da kažemo onda za ovdašnju temu o Srbljanovićki ili o Damama od stila?

Meni je prezir prema Ceci legitiman, a što da ne kažem i poželjan.

  • +1 4
Link to comment

Prezir jeste na mestu, ali ona ima dovoljno štroke iza sebe bez muzike. Posle svega što se izdešavalo, muzika je poslednja stvar koja mi pada na pamet kada se ona pomene. 

 

Kad već seciramo prošlost, da nije bilo Arkana možda bi Dragana Mirković danas bila simbol i uzor umesto Cece...čini mi se da je borba između njih dve bila vrlo izjednačena do Arkana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...